Korona-dramat Muńka Staszczyka. Muzyk prosi o modlitwę za ojca

Muniek Staszczyk. Foto: Instagram
Muniek Staszczyk. Foto: Instagram

Piosenkarz Muniek Staszczyk zwrócił się do fanów o modlitwę za swojego tatę Tomasza Staszczyka. 86-latek jest w trakcie rekonwalescencji po koronawirusie.

Lider zespołu T. Love Muniek Staszczyk zamieścił w Internecie apel do przyjaciół i fanów. Muzyk prosi w nim o duchowe wsparcie dla swojego ojca Tomasza Staszczyka.

54-letni muzyk wyjaśnił, że jego tata padł ofiarą koronawirusa. Pan Tomasz przeżył, ale jest w trakcie rekonwalescencji.

„Mój 86-letni tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję” – napisał w Staszczyk.

Pod wpisem Muńka pojawiły się komentarze z wyrazami wsparcia dla muzyka i jego taty. Niedawno sam Muniek miał poważne problemy ze zdrowiem.

W lipcu 2019 roku Muniek Staszczyk pojechał do Londynu na koncert Boba Dylana i Neila Younga. Na miejscu jednak, z powodu nagłej choroby, trafił do szpital.

„Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów” – informował zespół, gdy sprawa wyszła na jaw.

Sytuacja była nietypowa, bo nic nie zwiastowało tragedii. Muzyk dzień wcześniej chwalił się, że jedzie na koncert i nie wyglądał, jakby coś mu dolegało.

Kilkanaście dni później przyznał, że miał wylew.

„Pozdrawiam wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski” – napisał Muniek.

Źródło: Fakt

5 KOMENTARZE

  1. Niech go odda do Woli Czolnowskiej pod Pulawami na szczepienie bo tam cudów nie ma 11 po pierwszej dawce gryzie ziemię

  2. Tow. Dziambora tez miał mieć rekonwalescencji po koronawirusie. Ciekawe jak ją przeszedł, bo mówił że ma „płuca w strzępach”.

  3. Są na to dowody ??? Ile mu zapłacili ? Gdzie jest coroczna grypa typu A i B ? Nie wierzę celebrytom , politykom i „profesurom” … Następna nagonka i reklama ! Biznes rośnie na całym świecie ale nie nasz .

  4. To dziwne, modlić się do Boga, żeby nie zrobił dobrze steranemu życiem starcowi. Nieodmiennie mnie to zadziwia, np. kiedy papież przechodzi na emeryturę, szczepi się rozpaczliwie, żeby jeszcze se pożyć. Najwyraźniej ma gdzieś ‚nagrodę’ po śmierci. Może coś wie więcej niż nam opowiadał?

Comments are closed.