Janusz Korwin-Mikke „w trojkącie” z reżimem. Ktoś wszedł między niego i żonę

Janusz Korwin-Mikke.
Janusz Korwin-Mikke. (Fot. PAP)
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl

Janusz Korwin-Mike musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Lider partii wybrał się na randkę z żoną, w której ktoś skutecznie postanowił im przeszkodzić.

Kilka dni temu Janusz Korwin-Mikke postanowił zaznać nieco nowych wrażeń i wybrał się do teatru. Jak się na miejscu okazało, przyszło mu spędzić ten wieczór w nietypowym trojkącie.

Jak na konserwatywnego lidera Konfederacji przystało nie mógł koło tego faktu przejść obojętnie i uwiecznił to zdarzenie na swoich social mediach.

„W teatrze na widowni zostałem rozdzielony z żoną, ale nie czułem się samotny, bo i tak czułem obecność kogoś…. kogoś z Sanepidu 😉” – czytamy pod zdjęciem.

Absurd powiązany z groteską i nie mowa tu raczej o tematyce sztuki na jaką wybrał się Korwin-Mikke. Mogli przyjechać na spektakl we dwójkę jednym autem, ale już na widowni pomiędzy jego i żonę wcisnął się sanepid.

Sensu brak jednak ów sens zaginął proporcjonalnie do tego jak w naszym kraju rozwijała się epidemia. Ciekawe kto zajmuje miejsce w ławkach kościelnych pomiędzy wiernymi?
Kogo tam „wkładają” na siłę do trójkąta?

11 KOMENTARZE

 1. Zabukował? Paranoja! Co za kmiot to wymyślił? Pewnie z Sanepidu. Na taczki frędzli udających amerykańców.

 2. Zastanawiam sie,co mowilby pan Mikke podczas epidemii dzumy w latach XIV w. kiedy to podjeto dosc drastyczne (oczywiscie na miare czasu) i ograniczajace osobista wolnosc srodki zapobiegawcze.
  Pewnie mowilby, ze nie ma zadenej bakterii ‚Yersinia pestis’, no bo jej przeciez nie widac i lobbowal miedzy europejskimi wladcami (tymi, ktorzy jeszcze zyli) aby zniesli durne ograniczenia bo to przez nie jest tyle ofiar smiertelnych (bo medyk nie moze dojechac do chorego na koklusz).

  • Lobbował?

   „My, Krul Polski, ustanawiamy zakazów wszelakich gospodarskich, które by szkodę na majętność i fach poddanych J(ego)K(rulewskiej)M(ości) sprowadzić miały, zaniechać!”.

   I koniec, nie byłoby żadnej dyskusji :D

  • Co ty prdlsz. Jaka epidemia? Jaka pandemia? W Polsce 5tys. zmarlych w ciagu roku, to nie powod by ludziom ograniczac wolnosc tluku. Gdybac sobie mozna.

 3. Korwin to myślowy mamut. Niereformowalny i nieprzystosowany. Ma ciekawy sposób na życie: ciągle pasożytuje na młodych.

Comments are closed.