Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach/ Fot.Instagram

Co tym dwojgu w duszy gra wiedzą zepewne tylko oni. Mają jednak co świętować. Kuba Badach wraz z żoną podjęli wyzwanie i teraz mają powody do dumy.

Aleksandra Kwaśniewska pełna entuzjazmu podzieliła się ostatnio na swoim Instagramie fantastyczną wiadomością. Jak się okazuje film, przy którym pracowała z mężem już za chwilę doczeka się premiery!

„Kochani! Wreszcie, wreszcie możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla Disney Polska, a konkretnie do fenomenalnego filmu „Co w duszy gra”, który miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia postanowiła podszkolić nas z cierpliwości 🥴. No ale jest! Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie” – czytamy pod postem Kwaśniewskiej.

Michalkiewicz. The Movie

Nie dość, że piosenka w wykonaniu Badacha „Co w duszy gra” przypadła do gustu słuchaczom to jeszcze w ostatnią niedzielę film stał się laureatem Złotych Globów, o czym też poinformowała dumna Kwaśniewska.

Kuba Badach
Aleksandra Kwaśniewska/ Fot.Instastory

Z pewnością jest czego gratulować. Ciekawe czy doczekamy kolejnych tak udanych realizacji tego duetu? Oczywiście nie tylko w sferze zawodowej.