To się dzieje naprawdę! Pamiętacie wybuchające obroże? Izrael testuje ograniczające wolność bransoletki

Kadr z filmu
Kadr z filmu "Obroża". Foto: archiwum

W latach 90. na ekrany kin wszedł film „Obroża”. Wtedy praktyki, stosowane wobec bohaterów tego obrazu, były jedynie wytworem wyobraźni i nikt nie traktował ich poważnie. Błąd! Podobne pomysły właśnie wprowadzane są w życie. W Izraelu.

Nie chodzi co prawda o wypełnione materiałem wybuchowym obroże zakładane przestępcom na szyje, które wybuchają, gdy więzień przekroczy wyznaczony mu do poruszania teren, ale o bransoletki. Zamysł jest ten sam: mieć człowieka pod całkowitą kontrolą, przez 24 godziny na dobę.

Oto Izrael rozpoczął program pilotażowy technologii, pomagającej władzom egzekwować przestrzeganie obowiązku kwarantanny. Chodzi o bransoletkę, którą podróżni wracający do domu z zagranicy mogą nosić i która powiadamia odpowiednie służby o naruszaniu obowiązku izolowania się.

Reuters podał, że program pilotażowy bransoletek rozpoczął się od rozdysponowania w poniedziałek stu takich urządzeń na lotnisku Ben Guriona.

Do tej pory Izraelczycy wracający do swojego kraju byli zobligowani do spędzania kwarantanny, trwającej do dwóch tygodni w hotelach opłacanych przez rząd.

Osoby, które wybiorą system ostrzegający, w skład którego wchodzą elektroniczna bransoletka, smartfon oraz naścienny tracker, będą mogły samodzielnie izolować się w domu. Jeśli ktoś zdejmie bransoletkę lub odejdzie zbyt daleko od domowego monitora, system będzie natychmiast ostrzegał władze.

Niby nic nie wybucha i chodzi tylko o bransoletkę. Biorąc jednak pod uwagę to, co się wokół nas wyprawia, tylko patrzeć, jak na szyjach próbujących występować przeciw wszystkim tym obostrzeniom i lockdownom pojawią się wybuchające obroże…

16 KOMENTARZE

  1. …socjaliści to kochają i co miesiąc dostają duże pieniadze bez wykonywania pracy w realnej gospodarce ….proszę sprawdzić oświadczenia majątkowe komuchów w ue w sejmie i ministerstwach ……cywilizacja durniów

  2. Maurice Samuel, w swej książce zatytułowanej „Wy goje” (str. 155):
    „My żydzi jesteśmy niszczycielami. Cokolwiek byście nie zrobili, nie zaspokoi to naszych potrzeb i wymagań. Nigdy nie zaprzestaniemy destrukcji, ponieważ chcemy świata tylko dla siebie.” Niemcy i Izrael ramię w ramię, te same narzędzia, te same cele.

  3. Gdy w czasie II Wojny Światowej proponowano syjonistom wykupienie Żydów z obozów koncentracyjnych, to prezydent Światowej Organizacji Syjonistycznej Chaim Weizman powiedział, ze to „sucha gałąź Izraela nie warta jednej palestyńskiej krowy”. – to jest odpowiedź dlaczego nawet obywatele „narodu wybranego” nie będą bezpieczni i zostawieni w spokoju.

  4. Jeśli ktoś odejdzie zbyt daleko od domowego monitora, to bransoletka natychmiastowo urwie mu rękę 🤣🤣🤣🤣

  5. Jakoś mnie to nie dziwi. Przecież elity Izraela to w większości potomkowie żydowskich kolaborantów Hitlera: policjantów z gett, kapo z obozów koncentracyjnych czy członkowie judenratów. Czyli najbardziej zdeprawowana część społeczeństwa żydowskiego.

  6. Czy gdyby rządzących pozbawić telewizji i filmów, to rządziliby lepiej, czy równie debilnie? Przecież to co oni teraz wyczyniają ma swoje pierwowzory w filmach sprzed dziesiątków lat! Brak tylko paniki z powodu rozpylania wirusów przez UFO! Reszta już była, więc możemy się spodziewać i tego. Przypomnę tylko, że ultrafiolet przedzierający się przez dziurę ozonową działa morderczo na wszelkie wirusy!

Comments are closed.