W odmętach lewackiego szaleństwa. Poznajcie naszych współbiesiadników. Oto szczury i pluskwy [WIDEO]

Oto przedstawiciel naszych współbiesiadników - pan szczur. Foto: Pixabay
Oto przedstawiciel naszych współbiesiadników - pan szczur. Foto: Pixabay

Tygodnik „Valeurs Actuelles” przynosi rewelacje o obradach rady miejskiej w Strasburgu, zdominowanej przez partię Zielonych. Obrady miały miejsce jeszcze we wrześniu ub. roku, ale historia pokazuje niezły odjazd tej partii, którego nawet pani eurodeputowana Spurek może nie przebić…

Podczas posiedzenia Rady Miejskiej Zieloni postanowili zadbać o „niedyskryminującą” terminologię zwierzątek, które przywykło się powszechnie nazywać szkodnikami. Radni z Partii Ekologów najwyraźniej stawiają wyżej dobro pasożytów, niż dyskomfort tych, którzy muszą z nimi obcować.

„VA” pisze o „niemal surrealistycznej scenie, która rozegrała się we wrześniu ubiegłego roku podczas posiedzenia rady miejskiej w Strasburgu”. Zieloni podważyli zasadność nazywania nieproszonych gości pasożytami i szkodnikami i mówili tam o „kohabitacji” ze szczurami i pluskwami. Proponowali nazywać ich „współmieszkańcami” i „współbiesiadnikami”.

Zmianę terminologii proponowała radna Marie-France Hamard, delegat rady ds. środowiska. Zaproponowała eliminację nazwy szkodnik, by uzyskać efekt „bardziej życzliwego podejścia”. Poparła ją partyjne koleżanka z EELV Caroline Zorn, wiceprzewodnicząca Eurometropolii w Strasburgu. Uznała pomysł za „ekscytujący”.

Dopiero reprezentująca w radzie opozycję Rebecca Breitman sprowadził „zielone polityczki” na ziemię i zadała pytanie, czy samorząd ma pomagać ludziom, którzy żyją ze szczurami i pluskwami, czy też np. „humanizować” gryzonie i zamiast deratyzacji proponować „kampanię antykoncepcyjną dla szczurów ”.

Nazywanie pluskiew „sąsiadami” i „współlokatorami” wzbudziło też wiele żartów, ale problem jest poważny. Pod rządami Zielonych szczury kolonizują kolejne dzielnice, a inwazja pluskiew staje się coraz bardziej uciążliwa. Tylko czekać, aż „sublokatorzy” i „główni najemcy” zamienią się rolami…

11 KOMENTARZE

  • Oni będą bronić Cię przez alergią.
   Kumpel miał paskudne ataki i sobie specjalnie zapuścił bodajże tęgoryjca jelitowego.
   Kupił fiolkę gdzieś na Dalekim Wschodzie i sobie zapuścił.
   Przeszło jak ręką odjął i już parę lat normalnie żyje.
   Ów tęgoryjec to nie tylko jego współbiesiadnik ale i najlepszy przyjaciel.

 1. Moi drodzy, Gramsci w akcji .. i bynajmniej nie chodzi o podniesienie zwierzątek tylko o uzwierzęcenie wybranych ludzi ….

 2. Maurice Samuel:„My żydzi jesteśmy niszczycielami. Cokolwiek byście nie zrobili, nie zaspokoi to naszych potrzeb i wymagań. Nigdy nie zaprzestaniemy destrukcji, ponieważ chcemy świata tylko dla siebie.” –To jest element wojny: ogłupić, ośmieszyć by spowszedniało, wykastrować nasza cywilizację i wprowadzić barbarzyństwo. Te wszystkie lewicowe i lewackie partie mają za zadanie to co zacytowane w tym komentarzu. Musimy jeszcze głośniej i odważniej ośmieszać głupotę bo to jest narzędzie.

 3. Żałosne tak jak zielonymi gardzę tak stawianie człowieka ponad wszystko to debilizm. Człowiek wszystko niszczy a taki szczur też w przyrodzie jest potrzebny a jak brudasy nie sprzątają to się mnożą wszędzie.

 4. „Tylko czekać, aż „sublokatorzy” i „główni najemcy” zamienią się rolami…”
  Eksperyment psychospołeczny już jest realizowany, dzięki przyzwyczajaniu przez redaktorków takimi akapitami czytelników np. NCz, oraz przez dwunożne szczury w parlamentach.

Comments are closed.