36-letnia nauczycielka z Leszna zmarła po przyjęciu szczepionki? Prokuratura bada sprawę

Niemcy/Strzykawki Źródło: Pixabay
Strzykawki Źródło: Pixabay

W Lesznie zmarła 36-letnia nauczycielka z Zespołu Szkół Ekonomicznych. „Otrzymujemy sygnały od zaniepokojonych osób, że może to mieć związek ze szczepieniami nauczycieli na koronawirusa” – informuje portal elka.pl.

Zmarła to nauczycielka Kinga Szczepaniak – nauczycielka technologii żywienia w ZSE w Lesznie w Wielkopolsce.

– Wszyscy jesteśmy w szoku, wciąż nie mogę przyjść do siebie – mówi Irena Szynkarek, dyrektor szkoły – pani Kinga była bardzo kreatywną, oddaną uczniom i szkole osobą, nie możemy pogodzić się z myślą, że już jej z nami nie ma.

Śmierć nauczycielki wywołała wiele spekulacji, ponieważ nastąpiła niedługo po tym, jak pracownicy Zespołu Szkół Ekonomicznych przyjęli szczepionkę na koronawirusa.

Mieszkańcy Leszna obawiają się, że śmierć mogła mieć związek ze szczepieniem. Sprawę bada prokuratura.

– Wykonano wstępne czynności, w tym badanie pośmiertne – powiedział Radiu Elka Przemysław Grześkowiak, Prokurator Rejonowy w Lesznie – czekamy na opinie biegłych i ewentualne dodatkowe wyniki badań.

Grześkowiak zastrzega jednak, że na ten moment jest zbyt wcześnie na stawianie jakichkolwiek wniosków.

Źródło: elka.pl

29 KOMENTARZE

 1. Lekarze i personel pomocniczy nie informują pacjentów o niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionek! Namawiają na szprycę, mówiąc, że to ich uchroni przed koronawirusem!

 2. Po szczepieniach będzie eksplozja zachorowań i zgonów.
  Starzy będą umierać, ale nie przez szczepionkę, ale ze „starości”. Reszta będzie umierać, ale nie będzie „dowodów” na związek z szczepionką. Wszystko zwalą na wirusa – ZMUTOWANEGO, lub choroby współtowarzyszące, albo niezdiagnozowane.

  • To mozna sprawdzic na gruncie naukowym. Tylko czy pozwolą? Na razie nie nalezy wyciagać wniosków z pojedynczych przypadków.

 3. Tu radio warszaviw, stan zgonów po szcepionkach w górnej granicy stanów średnich, z tendencją zwyżkową

 4. pewnie prokuratura dojdzie do wniosku że ze starości. MORAWIESKI KACZYŃSKI I RESZTA RZĄDU DOD SĄD ZABEZPIECZENIE MAJĄTKÓW DO ZADOŚĆ UCZYNIENIA ZA SZKODY

 5. Tak to PIS przez zmuszanie grup zawodowych do eksperymentu medycznego jedzie na tym samym wózku co Hitler, Mengele i cała patologia faszystowska.

 6. Już widzę protokół z sekcji zwłok ze wskazaniem zbyt wysokiego stężenia rtęci czy aluminium we krwi jeśli by takowe miało miejsce.

 7. Odpowiedz jest juz wiadoma,a wiec moga sobie oszczedzic produkcje swoich klamstw-,, szczepionka nie miala wplywu na smierc nauczycielki,,

 8. Nie, no tak nie może być. Gdzie jest ekspert telewizyjny wielce szanowny dohtór Grzesiołowski, albo psor Horbanowicz? Dlaczego nie zapewniają we wszystkich programach śniadaniowych, że śmierć z pewnością nie ma nic wspólnego ze szczepieniami, decyzjami urzędników, opresją totalitarnego państwa i zwykłym duraczeniem, ale pewnie nastąpiła w wyniku bezobjawowego świadomego samobójstwa.

 9. Kabaretu ciąg dalszy ! To na pewno nie winą tej znakomitej „szczepionki” ale zaszkodził jej najpewniej zły posiłek, który źle wpłynął na działanie tego preparatu, więc to po prostu wina tego żarcia. Mogła nie chodzić do McDonalda ! Po prostu ludzie to jest takie cuś, że jak to weźmiesz to najlepiej nie można jeść nic przez co najmniej tydzień a najlepiej dwa jak już wszystko sie ustabilizuje. Nie marudźcie! Szczepionka jest na pewno dobra bo działa i wymiata złe geny!

 10. Chodzą takie na szczepienia beż żadnych badań no to potem wychodzi, że są ciężko chore a nawet o tym pindy nie wiedzą … Pewno miała 3 choroby współistniejące a czwartą jeszcze wykluwającą się i ukrytego bezobjawowego COVIDA, więc zgon zaliczą do covidowych i zamiotą pod dywan. Mam radę dla SZCZEPANÓW. Zanim pójdziesz na to szczepienie to pierdylnij się z 3 piętra i jak przeżyjesz to możesz się zmagać z tym preparatem.

 11. Tysiące prawników z całego świata są zajęte przygotowuje pozwy do pliku przeciwko każdemu, kto był zaangażowany w rozprzestrzenianie koronawirusa Wuhan (COVID-19) plandemic .

  Amerykańsko-niemiecki prawnik Reiner Fuellmich stoi na czele oskarżenia o ustanowienie sytuacji typu Nuremburg Trials 2.0, w której każda osoba, która uczestniczyła w szerzeniu kłamstw i strachu przed chińskim wirusem, jest pociągana do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.

 12. Szkoda bo gdyby nie szczepila się to mogłaby żyć długo i być może szczęśliwie ale posłuchała skorumpowanych morderców w telewizorze i z pomocą następców potwora mengele dała sobie wstrzyknac śmierć. Ile jeszcze ludzi musi zginąć w tym eksperymencie aby obudzić innych? Czy ludzkość czeka na założenie obroży, która urwie łeb za nieposluszenstwo?

 13. ta pseudoszczepionka to mordercza trucizna z opóźnionym działaniem opracowana w laboratoriach usa na zlecenie sekciarzy satanistycznych z rządu światowego w celu zdepopulowania ludności do 500.000.000

 14. Dyrektora szkoły pociągnąć do odpowiedzialności. Miejmy nadzieję , że ma męża i braci , którzy zastąpią wymiar sprawiedliwości.

 15. „Była bardzo kreatywną, oddaną uczniom i szkole osobą” – świeć Panie nad jej duszą. Jednak brakło jeszcze jednego. Podejmując decyzję o szprycy, testu na IQ pani nie zdała .

Comments are closed.