Zdemolowała stację Orlenu. Teraz tłumaczy, co się stało [VIDEO]

Zdemolowanie stacji Orlen w Rymaniu.
Zdemolowanie stacji Orlen w Rymaniu. (Fot. screen z filmu)

Kobieta zdemolowała samochodem stację benzynową Orlen. Policjanci oddali strzały, ale 37-latce udało się odjechać. Potem sama zgłosiła się na komisariat. Irracjonalne zachowanie tłumaczy niemniej irracjonalnie.

Do demolki stacji doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Rymań. Policjanci zostali wezwani na miejsce przez obsługę stacji paliw. Zgodnie ze zgłoszeniem, kobieta miała zachowywać się „agresywnie i irracjonalnie”.

Gdy patrol pojawił się na miejscu, kobieta zaczęła samochodem demolować stację benzynową Orlen. Na nagraniach widać, jak z impetem wjeżdża do środka.

Funkcjonariusze oddali kilka strzałów w jej kierunku, ale na niewiele się to zdało. 37-letnia kobieta wprawdzie na chwilę się zatrzymała, lecz po chwili odjechała w siną w dal.

Ostatecznie sama zgłosiła się na komisariat policji. W Koszalinie, czyli około 30 kilometrów od Rymania.

37-letnia kobieta została zatrzymana. Badania wykazały, że była pod wpływem amfetaminy. Radio RMF FM dotarło do tłumaczeń, które kobieta złożyła śledczym.

„37-latka zeznała, że postanowiła wjechać w budynek stacji, bo się bała. Opowiedziała, że czuła się zagrożona przez partnera, którego zostawiła w Holandii i od którego uciekała. Wyjaśniła, że to uczucie zagrożenia narastało – podejrzany wydawał się jej każdy napotkany samochód, a także mężczyzna, który podróżował wraz z nią. Stwierdziła, że jeśli zrobi coś spektakularnego, to zagrożenie zniknie” – podaje RMF FM.

Katarzyna A. usłyszała zarzuty uszkodzenia mienia na kwotę powyżej 20 tys. zł oraz narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pracowników stacji oraz policjantów.

Prokuratura złoży wniosek o tymczasowe aresztowanie 37-latki na trzy miesiące. Na razie jednak kobieta została skierowana na obserwację psychiatryczną.

 

11 KOMENTARZE

  1. Teraz coraz wiecej ludzi bedzie mialo psychiczne schorzenia i to wcale nie jest pocieszajace. W US co 5-ty ma juz trwale objawy schizofrenii i totalnych pojebow wciaz przybywa.

    • Podobnie jest w UK, ćpanie robi swoje, widziałem ludzi z takimi dziurami w bani że aż strach, tylko po dekadzie palenia trawki!

  2. Julka powie w sądzie, że bała się spotkania z Obajtkiem na Orlenie i sąd ją uniewinni i nakaże zadośćuczynienie od Orlenu za zdemolowanie samochodu.

  3. To aż dziwne,że ten portal opisuje całą sprawę.Przecież tzw.wolnościowcy są za tym,aby każdy mógł odurzać się czym chce-o tym niejednokrotnie wypowiadali się naczelni działacze tego ruchu.

  4. Ludzie nie rozumieją, że twarde dragi mogą być nawet bardziej niebezpieczne niż ta szczepionka szykowana na nas. A w sumie, to jeszcze nie wiadomo, co jest bardziej niebezpieczne, a to sporo nam mówi o twardych dragach.

Comments are closed.