Zmarła 49-letnia nauczycielka z Brzegu. Czy miało to związek z przyjęciem szczepionki?

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: ABEL F. ROS | Qapta.es
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: ABEL F. ROS | Qapta.es

We wtorek, 2 marca br., zmarła w Brzegu (woj. opolskie) 49-letnia nauczycielka. Nieoficjalnie mówi się, że kobieta niedługo przed śmiercią została zaszczepiona na Covid-19.

Do zdarzenia doszło w Brzegu na Śląsku Opolskim. 49-letnia nauczycielka pracująca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 zmarła – ponoć niedługo po przyjęciu szczepionki na Covid-19. O sprawie informuje portal brzeg24.pl.

Rozmówca portalu, który pracuje przy tej sprawie, poinformował, że kobieta gorączkowała. Wiadomo, że ciało 49-latki zostało zabezpieczone ale nie przeprowadzono jeszcze sekcji.

– Na pewno gorączkowała. Ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, sprawa zostanie zbadana, na razie jest zbyt wcześnie, by wydawać opinie, czy ma to związek z przyjęciem szczepionki – powiedział informator brzeg24.pl.

Dyrektor Brzeskiego Centrum Medycznego poinformował, że nauczyciele szczepieni są szczepionką firmy AstraZeneca. Nie wiadomo jednak jakiego rodzaju szczepionkę otrzymała 49-latka i czy rzeczywiście jej śmierć miała związek z jej podaniem.

Mieszkańcy miejscowości są zrozpaczeni. Nauczycielka była powszechnie lubiana przez uczniów i nauczyciel. – a nie mogę w to uwierzyć, po prostu nie rozumiem. – Bożena planowała jeszcze w tym tygodniu jakiś wypad, chciała się zrelaksować – mówi znajoma nauczycielki.

Źródło: brzeg24.pl

16 KOMENTARZE

 1. horror, szkoda kobiety! w moim przedszkolu dali informację by dzieci nie przyprowadzać bo idą się szczepić w sobotę i wiedzą z innych przedszkoli że będą powikłania, czyli mieli świadomość i jak barany na rzeź, po weekendzie informacja, że jest dużo personelu na chorobowym i tym bardziej proszą by dzieci nie przychodziły, parę dni później informacje wstecznie skasowane na stronie internetowej przedszkola, choć nigdy żadnych informacji tam nie kasowano, dobrze że zrobiłem zdjęcie

 2. Od szczepionki? Och, wy foliarze i płaskoziemcy! Od szczepionek się nie umiera! No najwyżej z parę milionów, nie więcej!

 3. Rano czytam, że 36-letnia nauczycielka, teraz 49-letnia. Eksterminacja narodu polskiego trwa w najlepsze.

 4. Moze zupa byla za slona i umarla biedaczka. To nie ma nic wspolnego ze szczepieniem, maowiecki zapewnial, ze tzw. szczpionka jest bezpieczna.

  • Brzeg – miasto w Polsce położone w województwie opolskim, siedziba powiatu brzeskiego. Historycznie leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej, będącej częścią Niziny Śląskiej. Przepływają przez niego rzeka Odra.

 5. Po szczepieniach będzie eksplozja zachorowań i zgonów.
  Starzy będą umierać, ale nie przez szczepionkę, ale ze „starości”. Reszta będzie umierać, ale nie będzie „dowodów” na związek z szczepionką. Wszystko zwalą na wirusa – ZMUTOWANEGO, lub choroby współtowarzyszące, albo niezdiagnozowane.

 6. Super elity ujawniły plan, należy utrzymywać populację PONIŻEJ 500 milionów – patrz Georgia Guide Stones.
  Ciekawe ilu spośród szeregowych funkcjonariuszy policji, sanepidu, POPiS zmieści się w tym limicie (ponad 93% redukcja).

   • z calym szacunkiem, ale tyle sie pisze o skutkach ubocznych, o śmierci po szczepionkach oczywiście nie w głównych wiadmościach, wystarczyło poszukać i się zastanowić, a jak się idzie bo każą, za przeproszeniem jak baranki na rzeź to trudno, teraz za późno

 7. Bardzo Przykra Wiadomość.Młoda,dobra i bardzo lubiana Nauczycielka. Uczniowie Panią Bożenę Uwielbiali,płakała Cała Klasa na Wieść o śmierci Pani Bożenki,,opowiadał mi mój Wnuk.Wyrazy Współczucia dla Rodziny Koleżanek i Uczniów Szkoły NR.3.

Comments are closed.