Obowiązkowy wymaz z odbytu przed wjazdem do Chin. Komuniści odkryli, że większość ma Covida w d…?

Chiny używają wymazów z odbytu do badania na obecność Covid-19 Źródło: Twitter/MothershipSG
Chiny używają wymazów z odbytu do badania na obecność Covid-19 Źródło: Twitter/MothershipSG
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Chińczycy zażądają od odwiedzających wymazu z odbytu. Ichni naukowcy twierdzą, że tak łatwiej wykryć koronawirusa.

„Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, lecz nie zajrzeli do d… – tam miałem socjalizm” – napisał kiedyś Czesław Miłosz.

Chińscy komuniści przyjęli tę lekcję i teraz do d… też będą zaglądać. Twierdzą, że można tam znaleźć koronawirusa. Naukowcy z Państwa Środka twierdzą, że wymaz z odbytu jest dokładniejszy niż wymaz z nosa lub z policzka.

Chińskie władze chcą, by takowy test był obowiązkowy dla wszystkich przyjezdnych. A kim są obecnie owi przyjezdni? Mowa o dyplomatach i dyplomatkach, ambasadorach… – nieważne, że to upokarzające dla nich samych i dla państw, które reprezentują.

To, co jeszcze kilka miesięcy temu było żartem, staje się rzeczywistością. Tylko czekać, aż rządząca w Polsce covidowa lewica wpadnie na podobny pomysł, tylko w stosunku do swoich obywateli. A wtedy pewna część tzw. „proroctwa Zbigniewa Stonogi” spełni się w zasadzie dosłownie.

Jak daleko jeszcze zajdzie to szaleństwo, zanim ktoś rozumny powie „dość”?

Źródło: zerohedge.com

17 KOMENTARZE

 1. Goje z Polin będą sobie takie wymazy robić na wyścigi. Wszak to dowód na „odpowiedzialność”.

 2. Ale co znaczy COVID 19?
  Certificate Of Vaccination, IDentificator 19.
  CORONA- 6 liter, suma ich jest 66. Mamy 666.

  • A 666 w zapisie siódemkowym to 342 w naszym, dziesiętnym! Potem jak weźmiesz 342 w zapisie siódemkowym to daje 80 w zapisie dziesiętnym! A taki przecież będzie wiek Jarka za 8 lat. Czy to przypadek?

 3. I po co o tym piszecie,to była tajemnica,ichni prezydent zaprosił naszego Adriana ale będzie ubaw jak go będą sprawdzać.

 4. Dobrze by było zobaczyć chińskich przyjaciół typu rotschild, rockefeller, Schwab, Gates, Wartburg i kto tam jeszcze, którzy grzebią w swoim kale by dać zadość wymogom wielkich Chin. Mam nadzieję, że koniec końców Chiny zaorają zydomasonerię. Tylko ich..

 5. Panie chińczyki to mają łeb, za jednym zamachem zidentyfikują kto obrzezany a któremu kuśka staje jak w d.. dostaje. Znaczy się ogrywają lobby „cierpiętnicze”, i pod przykrywką covida, identyfikują dewiacje bez oskarżeń o anty-yido/lgbt.. coś tam..

 6. Czyli zrobić tak, jak czynią to piękne ptaki dudki- odwracają się i sruuuuuuuuuu gównem w przeciwnika!

  • No, jak Prezes zarzadzi, to nie ma mocnych. A w tym wieku już może mieć częste i niespodziewana zarzadzenia…

 7. Ja chętnie pomogę osobie robiącej mi ewentualny wymaz. W wyniku mojej usilnej pomocy konieczne będzie mycie pomieszczenia (łącznie z sufitem).
  Można wyobrazić sobie również wymaz zdalny (dla zachowania niezbędnego dystansu społecznego), czyli już z podłogi. A pacjent oddala się nie niepokojony.

 8. „Skurczeni, niby świeżo poronione płody, wędrowaliśmy w kucki powolnym marszem sparaliżowanych żab przez cały korytarz, srając przy tym i rozmazując łajno linijką, poduszką lub czymś, co tam było pod ręką, mrucząc pod nosem najróżniejsze obelgi. Wyszliśmy z szyderczymi uśmieszkami na ustach i wróciliśmy do klasy.”.
  Gustavo Sainz: „Koleżka Wilk” s. 41-42. Wydawnictwo Literackie, Kraków 1986

  Zupełnie nie wiem, dlaczego akurat to mi się teraz przypomniało :)

Comments are closed.