Anna Nowak-Ibisz widziała światło w tunelu. Co takiego spotkało dziennikarkę?

Anna Nowak-Ibisz
Anna Nowak-Ibisz/ Fot.Instagram

Anna Nowak-Ibisz często używa w swych opisach czy stwierdzeniach dość odważnych odniesień. Tym razem leśny spacer okrasiła wpisem, który może kojarzyć się dość jednoznacznie.

Piękne słoneczne dni sprzyjają pierwszym, wiosennym spacerom. Również na taki wybrała się Pani Gadżet. Oczywiście nie omieszkała podzielić się tą wiadomością z obserwatorami na swoich social mediach.

„Te pierwsze promienie słońca są jak światło w tunelu” – czytamy pod zdjęciem.

Całe szczęście, że to jedynie takie światełko w tunelu widziała znawczyni ciekawostek i nietypowych przedmiotów. Skojarzenie mrożące wręcz krew w żyłach. Oby kolejne metafory Pani Ibisz były bardziej optymistyczne i faktycznie zwiastowały nadejście długo wyczekiwanej wiosny.

Prenumerata NCZ! z prezentem

4 KOMENTARZE

  1. Jaka ona jest śliczna i lekko dychawiczna a wkurzające, że lepiej nie mówić. Jej skrzeczący głosik tak piłuje uszy, że się jej programów w ogóle nie da oglądać Nie dziwię się Ibiszowi, że pogonił gada na 4 wiatry !

  2. To ktoś kto nie rozumie co mówi lub rozumie a jeśli rozumie to….. Zastanawiam się czy za słowa w pewnej reklamie nie pozwać jej do sądu bo obraża moje uczucia religijne. Jestem katoliczką i jak słyszę ,,czerpie i korzystajcie z tego wszyscy,, to krew mnie zalewa.

Comments are closed.