Bliskowschodnie „zabawy”. Dziennikarze z Turcji obrzuceni ekskrementami przez żydowskich ortodoksów

Żydzi chasydzi w Leżajsku.
Żydowskie uroczystości w Leżajsku w 2019 roku. (Fot. PAP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Temperatura sporów na Bliskim Wschodzie bywa gorąca, ale i czasami… śmierdząca. W samochodzie dziennikarzy z Turcji wybito szybę i wrzucono przez okno do środka ekskrementy. Według raportu policji tureccy dziennikarze zostali zaatakowani w dzielnicy ultraortodoksów żydowskich Mea Shearim w Jerozolimie.

Wydarzenie miało miejsce w środę 3 marca. Pewnie na wrzuceniu odchodów do wnętrza samochodu by się nie skończyło, ale na odsiecz dziennikarzom przybyła w samą porę policja.

Oświadczenie policji jest dość lakoniczne i stwierdza jedynie, że „wszczęto śledztwo” i trwa „poszukiwanie podejrzanych”.

Do incydentu doszło na marginesie tragedii, która rozegrała się w nocy z soboty na niedzielę 28 lutego. Zaatakowany przez rozbrykany z okazji karnawałowego święta judaistycznego Purim, tłum zaatakował autobus.

Jego palestyński kierowca docisnął gaz i usiłując się wyrwać z tłumu ortodoksów zabił człowieka. Kierowca Ibrahim Hamed został we wtorek 2 marca zwolniony z aresztu.

Tymczasem dziesiątki demonstrantów wywołały tu zamieszki. Poszło też o ograniczenia sanitarne, których ortodoksi niezbyt przestrzegają.

Sytuacja w dzielnicy stała się napięta i zapewne ekipa tureckich dziennikarzy chciała zrelacjonować wydarzenia na miejscu. Takiego „przyjęcia” zapewne się jednak nie spodziewali…

Źródło: Times of Israel

19 KOMENTARZE

 1. To jest juz ich plemienna tradycja. Tego typu slady pozostawiaja takze w oswiecimskich hotelach, gdzie rozwydrzone i nafaszerowane nienawiscia do Polakow gnojki usiluja wyperswadowac swiatu, ze (zgodnie z ich na nowo pisana historia) Aushwitz musi pozostac dowodem antysemickiego dziela wyssanego z mlekiem faszystowskich matek.

  • Ten Auschwitz to jest ich ratunek – jedyna droga w niebiosa po delikatnym oczyszczeniu. Każdemu wg jego potrzeb.

  • ZMS-owcu, sugerujesz że Rzeszów to skupisko żydzio-pisich ortodoksów? coś tu zalatujesz trollim g0wn3m socjalistycznej kosher-nostry kulasa…🐱‍👤

  • Jeśli koszerne to czemu nie?
   Ale poza tym ortodoksi nie są groźni, choć jak widać, coś z nimi nie teges.
   Za to syjoniści – to zupełnie inna sprawa.

 2. Koszerna odmiana gościnności naszych starszych (i mądrzejszych) „braci” w wierze. Rzeczywiście, bardzo święta ziemia… Nic, tylko wysłać bombowce i zrzucić… golonkę albo wysmażony boczek.

 3. To mi się podoba. Czy można ich wynająć na te strajki tych wściekłych macic ?????

 4. W Leżajsku powinni być również w ten sposób potraktowani.Gdyby to miało miejsce już widzę raban na cały eurokołchoz i świat.

 5. Tak jest. To jest naród wybrany przez Szatana, do tego właśnie i to w ramach likwidowania świadków A ponieważ satanistyczna masoneria rękami żydków uzyskała już pełnię władzy nad światem, to te ichnie sługusy przestają już być światu potrzebne. I co teraz będzie ?

Comments are closed.