Bosak ujawnił rozmowę z posłem PiS: „On mówi: To kompletny socjalizm, co oni robią. I „oni” to był jego rząd”

Krzysztof Bosak.
Krzysztof Bosak. (Zdj. screen/Twitter)

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak był gościem Beaty Lubeckiej w Radiu ZET. Polityk ocenił szanse Grzegorza Brauna na zwycięstwo w wyborach prezydenckich w Rzeszowie oraz do rozdawnictwa partii rządzącej.

– Jeżeli Braun zrobił dobry wynik w uznawanym za liberalny Gdańsku, to myślę, że na konserwatywnym Podkarpaciu, w Rzeszowie jak najbardziej – ocenił szanse swojego kolegi z ław Sejmowych Bosak.

Jak podkreślał, do zwycięstwa w wyborach w Rzeszowie niezbędny jest „silny lider”. – Takim rozpoznawalnym w okręgu i samym Rzeszowie liderem jest Grzegorz Braun – zaznaczył.

Jak mówił, w mieście tym może być „klęska urodzaju”. W ocenie Bosaka Braun, „jako silna osobowość”, jest w stanie „przyćmić pozostałych kandydatów”. – Na taki efekt trochę liczymy – przyznał.

– Braun, pomimo mocno konserwatywnych poglądów, ma zdolność pozyskiwania wyborców z innych partii. PiS w Gdańsku nie wystawił kandydata i część wyborców PiS zagłosowała na naszego kandydata – przypomniał polityk Konfederacji.

Jak podkreślał, Rzeszów jest „miastem prestiżowym”, głownie dla formacji rządzącej. – Podkarpacie ma stereotyp bastionu PiS i każda partia, która pokaże, że jest w stanie odbierać wyborców PiS w Rzeszowie, pokaże swoją skuteczność jako partia opozycyjna – stwierdził Bosak.

Polityk Konfederacji zdradził także kulisy rozmów kuluarowych. Jak się okazuje, członkowie PiS widzą szkodliwość działania swojej partii.

– Jak tylko wszedłem do Sejmu, spotkałem jednego posła, który wszedł z list PiS i pytam go: Jak tam? A on mówi: To kompletny socjalizm, co oni robią. I „oni” to był jego rząd – wskazał Bosak.

– Rozmawiałem ostatnio z posłem PiS i opowiadał o rozwiązaniach, które uważa za szkodliwe i mówi mi: Oni to zrobią. Mówił o ekipie Mateusza Morawieckiego – dodał.

Bosak ujawnił również powody, dla których posłowie PiS, mimo szkodliwej działalności swojej partii, nie opuszczają jej szeregów. – Poziom rozwarstwienia pomiędzy częścią posłów PiS a tym, co robi rząd jest ogromny. Ci ludzie, być może w wyniku częściowego zaszczucia medialnego, nie podejmują decyzji o opuszczeniu PiS. Być może też część jest karierowiczami – ocenił.

Źródło: Radio ZET

17 KOMENTARZE

 1. o skoczek z roznych stowarzeszen i parti osiadl na mieliznie,paltformie oszolomow i idiotow.

  • Mylisz się: wcale nie osiadł ani w PiS, ani w PO e tutti quanti…. Pomieszało ci się ….wielce oświecony mędrcze z niewątpliwie zasłużonym poczuciem wyższości.

 2. Tylko na tyle stać Bosaka ? Serwuje jakieś plotki, bzdety nic nie znaczące, kolejne ble-ble. Mięczak z Krzysia, chorągiewka no i poparł POPiS w prezydenckich wyborach. Czas przewietrzyć Konfederację i usunąć darmozjadów, niedojdy od żłobka do nagrobka w partii. Podniesie się kwik odsuwanych prosiaków od koryta. Nie szkodzi. No trolle, dajcie głos.

   • Chłopiec z prowincji zachłysnął się, że jest na salonach i apeluje wszem, że rozmawiał z babcią klozetową, kucharka i ogrodnikiem. Bosak:– Jak tylko wszedłem do Sejmu, spotkałem jednego posła, który wszedł z list PiS i pytam go: Jak tam? A on mówi: -Może pan śmiało sikać, pisuar naprawiony.

 3. dla parszywcow z kondonpederastii covid jest najwazniejsze,tfuuuuuuuuuuu

  1940-03-05 Biuro Polityczne KC WKP(b) podjęło uchwałę o rozstrzelaniu polskich jeńców wojennych przebywających w sowieckich obozach w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie oraz polskich więźniów przetrzymywanych przez NKWD na obszarze przedwojennych wschodnich województw Rzeczypospolitej. W wyniku tej decyzji zgładzono ok. 22 tys. obywateli polskich.

  • Myślisz, że tych płaskoziemców z Konfederacji to interesuje ? Oni tylko, żeby zjeść, wypić na krzywy ryj, zaje*ać kasę, lekko żyć, mało robić, wygodnie żyć i popitolić, że nie trzeba nosić masek, wszystko otworzyć…kto ma zdechnąć niech zdycha. Przecież to zasrańce wyciągnięci z podrzędnej knajpy, pubu. Nieroby, darmozjady pałętają się, nie wiedząc co mają robić – a dziadyga coraz bardziej niedołężny.

 4. Myslę,że to poseł z SP, która kompletnie nie psuje do tych spasionych knurów z PiS.

 5. Jaka partia -taki szef i takie rozmowy. Konfederacja nic poza słownymi fajerwerkami nie ma do zaproponowania. Skuteczność działania Konfederacji = 0% i dlatego PiS toleruje tych małych krzykaczy, przydupasów. To są działania pozorne, pod durnowaty swój elektorat, „zobaczcie jak walczymy z systemem” w piaskownicy.

 6. No, raczej to chyba to drugie. Tzw. „zaszczucie medialne” jeszcze by przełknęli, a odstawienie od „fruktów” (posady, spółeczki, „rodzina na swoim”) już trudniej, prawda?

 7. Panie Bosak taki suplement: Karierowiczami to przede wszystkim jest Konfederacja „od żłobka do nagrobka w partii”. Wystarczy poczytać wasze życiorysy. Schemat. Urodził się, potem wstąpił do partii. Zero dokonań, zero osiągnięć, pasożytnictwo od urodzenia. Nigdy na swoim, ciągle na krzywy ryj, na państwowej dotacji ! W którym momencie skłamałem ? Przykład? Kulesza – 29 lat i 4 partia.🤫🤔🧐 Wiem, że najlepiej jest zakrzyczeć niewygodną prawdę.

   • O Mentzenie co forsę z partyjnej kasy zaje*chał w gniewie
    o karcianym szulerze Korwinie-ekonomicznym pingwinie,
    o Wilku co się kumał z tęczowymi, a śpi z czerwonymi
    o Sośnierzu-pisowskim krecie -wtyczce z moralnością karpia w galarecie.
    Również o Dziamborze po szkole w jakieś norze

 8. Potwierdza sie, że w PIS sami popaprańcy. Jak nie komuniści jak Morawitz, to karierowicze.
  Gdyby choć kilku było patriotami..

Comments are closed.