Szykuje się „druga Norymberga”? Pozew przeciw odpowiedzialnym za „skandal covidowy”

Justyna Socha i Grzegorz Braun. / foto: Facebook: Justyna Socha

„Szykuje się druga Norymberga” – zapowiada Justyna Socha na Facebooku. Chodzi o pozew zbiorowy przeciw „osobom odpowiedzialnym za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos”.

Drugi trybunał w Norymberdze jest w przygotowaniu, a pozew zbiorowy ma zostać wytoczony z pomocą tysięcy prawników na całym świecie za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmilchem, który ściga osoby odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos” – informuje na swoim FB Justyna Socha – znana działaczka antylockdownowa ale także przedstawicielka ruchu wolności wyboru w kwestii szczepień.

Jak zauważa Socha, osób podejmujących podobne działania jest więcej. Wśród wymienionych przez działaczkę są m.in.: „Angelo Giorgianni, który dwukrotnie był gościem Marszu o Wolność w Polsce oraz Robert F. Kennedy Jr, który ostatnio wysłał wystąpienie dla STOP NOP na styczniowe posiedzenie Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19, które to zespoły w lutym gościły współpracującego z Fuellmilchem prawnika prof. dr Martina Schwaba”.

Działaczka twierdzi, że autorzy pozwu nie są bez szans.

„Warto przypomnieć, że Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się wygrać z samochodowym gigantem Volkswagenem w sprawie sfałszowanych katalizatorów oraz Deutsche Bank jako przedsiębiorstwem przestępczym, Angelo Giorgiani sądził mafię sycylijską, natomiast Robert F. Kennedy Jr wygrał z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień” – pisze Socha.

„Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są śmieszne w porównaniu ze szkodami, które wywołał i nadal powoduje kryzys Covid-19” – czytamy.

Socha pisze, że „międzynarodowa sieć prawników będzie oskarżać w największej sprawie wszechczasów, dotyczącej skandalu związanego, który może stać się największym przestępstwem przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono„.

Działaczka zamieściła w tekście tłumaczenie komunikatu dr Fuellmicha z 15.02.2021 dot. komisji ws. Covid-19:

„Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które odbyły się od 10.07.2020 r. Przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19, wykazano dotychczas z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym. Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej „kliki z Davos” poprzez transfer majątku ludzi na jej członków, niszczącej między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. mogłyby w ten sposób zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwa”.

44 KOMENTARZE

 1. Nareszcie jakiś wartościowy materiał, szkoda że tak późno. Wklejałam pare razy linki (przeważnie takie komentarze się nie ukazują)związane tą sprawą, związane z działaniami pana Reiner Fuellmich i profesor Dolores Cahill ale redakcja lubi się zajmować straszeniem ludzi i trywialnymi tematami takimi jak testy analne. Ps. Niech się boją ci co ludziom zgotowali to piekło!

  • Braun to nie jest poważny człowiek. Norymberga to była USraelska ustawka.
   Wyeliminowano ludzi, którzy za dużo wiedzieli.
   Gdyby to był sprawiedliwy proces rozliczający II. WŚ to:
   Tak samo musieliby zostać skazani sowieci, choćby za Katyń albo gulagi,
   Tak samo musieliby zostać skazani Jankesi, za Hiroszimę, Nagasaki i Rheinwiesenlager, przy którym Oświęcim to było sanatorium.

   • Ty ichty jesteś pojebany z tą Norymbergą.”Wyeliminowano ludzi, którzy za dużo wiedzieli.” -o czym, kretynie za dużo wiedzieli przywódcy 3 Rzeszy? Sądzono ich za ich zbrodnie! Oświęcim to był sanatorium-szkoda, że twoja rodzina tam się nie znalazła, dziś nie byłoby ciebie-jednego idioty mniej.

    • Posunął się Pan za daleko z tą rodziną! Chociaż facet też przesadzał (ale używał określenia ,,Oświęcim – sanatorium” w przenośni!) z tym Rheinwiesenlager, to alianci też się dopuszczali podobnych zbrodni co hitlerowcy – zresztą w znacznej mierze to lewica dominowała tutaj, co wiele wyjaśnia.

     • Proces norymberski w pewnym stopniu był cyrkiem autorstwa ZSRR (ukrywali swoją rolę w wywołaniu II wojny światowej i eliminowali za sprawą tego procesu niektórych zbrodniarzy- oni wiedzieli o planach podboju Europy przez Sowietów którzy się nimi chcieli posłużyć a potem i tak pozbyć – innych przemianowali na świadków).

    • Jednak prawnie pozostaje wskazówką do rozliczania najcięższych zbrodni w prawie międzynarodowym – ale już wcześniej istniała odpowiedzialność karna za zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciw pokojowi, prawo norymberskie tylko to uzupełniło (przez dodanie zbrodni przeciwko ludzkości; później powołano się na to w tworzeniu zbrodni ludobójstwa). Ostrożność trzeba zachowywać tylko w kwestiach interpretacji historycznej.

     • Dawidek historyczny matołeczku, co Niemcy hitlerowskie zajęły przed Polską, jakie kraje? Doczytaj nieuku. „Oświęcim to sanatorium” – to niech tam pojedzie i spali się w piecu krematoryjnym. Jesteś chyba głupszy od fakiego w mordę jechanego – a to debil dziedziczny.

   • …ale skoro niczego takiego nie było, jak prawdziwa Norymberga, to można użyć nazwy – symbolu, która kojarzy się ludziom ze sprawiedliwością…ok? simple?

   • To nie ma nic do rzeczy z Braunem, jak zwykle komentują ludzie którzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. N. czas przez was zaniża poziom.

  • Pofantazjujmy przez chwilę… Wobraźmy sobie że mamy przyśpiesze wybory, nowy sejm przywraca karę śmierci. Skoro większość parlamentarna PiS ma w nosie zasadę „prawo nie działa wstecz”, to kara śmierci też mogłaby działać wstecz. A wtedy można by dużą grupę dygnitarzy winnych ludobójstwa w aferze Covid prawomocnie na karę śmierci skazać.

    • Mylisz się. Konstytucja milczy na ten tema.
     Klauzula przeciw unikaniu opodatkowania wprowadzona w 2016 r przez PiS działa wstecz
     „Naszym zdaniem klauzulę można zastosować do korzyści powstałych w 2016 r., bo tak wynika bezpośrednio z treści przepisu przejściowego, czyli art. 7 nowelizacji ordynacji podatkowej z 2016 r.” – powiedział „DGP” Rafał Iniewski, członek Rady ds Przeciwdziałania Unikaniu Opodatkowania.
     tiny.pl/r4j43

 2. Jest jakaś nadzieja, że sprawiedliwości stanie zadość. To niepojęte, żeby tak zmanipulować cały świat i że wszystkie rządy dały się przekupić garstce psychopatów. Jest podejrzenie, że sami są psychopatami. Tej choroby nie da się już wyleczyć – ją po prostu trzeba zniszczyć z całą bezwzględnością.

 3. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  Klika z Davos i owszem padnie ale wykończona gospodarczo i finansowo przez Chińczyków.

 4. Oczywiste jest że to sprawa dla Międzynarodowego Trybunału Karnnego. Z statutu:
  Ludobójstwo – oznacza którykolwiek z następujących czynów, dokonany z zamiarem zniszczenia w całości lub części grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej, takich jak:
  (a) zabójstwo członków grupy; (b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy;

  • Tak a później się obudziłaś i miałaś mokre prześcieradło. Już widzę ten proces. Ludzie w co wy wierzycie? Szansa wygrania tego jest równie prawdopodobna co zwycięstwo Grzegorza szczęść Boże Brauna w wyborach na prezydenta Rzeszowa. Nie zachowujcie się jak Janusze tylko jak ludzie. Realizmu odrobinę.

   • Wskaż jeden powód który dyskwalifikuje Pana Posła Grzegorza Brauna. Jestem pewna że pod Jego rządami Rzeszów stałby się pierwszym wolnym i praworzadnym miastem w Polsce. Tylko czy takiego miasta chcą jego mieszkańcy?

    • Wskażę jeden powód który dyskwalifikuje Brauna-jest szurnięty. Nie zna się na gospodarce, ekonomii, to populista. I najważniejszy powód – jest od fiśniętego Korwina populisty, dziaduńcia-wariatuńcia. Kto z JKM przystaje – ten ma powód o ubieganie się „renty na główkę”. 😂🙄🤫

     • Widzę że ty wiesz jak starć się o rentę na główkę bo jak czytam to mam pewność że juz ja pobierasz i myślisz że jesteś najmądrzejszy😂😂😂 ale nie martw się wy tak macie z tą mądrością 😂😂😂😂😂

 5. (c) rozmyślne stworzenie dla grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie jej całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego; (d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy;

 6. Jezeli ludzie sie nie rusza,to te plany sa tylko swiatem marzen. Do Norymbergii doszlo tylko dlatego,ze winowajca zostal doprowadzony do parteru,morda zostala wcisnieta w bloto. Oskarzyciele wystawili swoich prokuratorow, armie ktory wychwytala czesciowo przestepcow i katow,ktorzy wykonywali wyroki. Kto to ma wykonac w Polsce,czy innym kraju, jezeli zyski czerpaly rzesze kanalii na wysokich stanowiskach.

 7. I niech się teraz przejrzą na oczy ci wszyscy co wzywali by wyjść na ulicę. Jakby malowanie kredkami po asfalcie miało przynieść jakiś skutek. Wiadome było, ze uderzyć trzeba prawnie, tak jak się dzieje dzięki tej grupie naukowców i prawników. I własnie ta cywilizacja łacińska, która wypracowała system prawny, pewnie i częściowo ułomny, ale jednak, uderzy w cywilizację judaistyczną i zblatowanych z nią polityków światowych. Rozliczy i ukarze wrogów.

 8. Amerykańsko-niemiecki prawnik Reiner Fuellmich stoi na czele oskarżenia o ustanowienie sytuacji typu Nuremburg Trials 2.0, w której każda osoba, która uczestniczyła w szerzeniu kłamstw i strachu przed chińskim wirusem, jest pociągana do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.

 9. Zwykłe korwinowskie bździny…wąchajcie i komentujcie płaskoziemcy. Kto się liczy z waszym głosem ? Jesteście partia kanapową, planktonem politycznym. Justysia na fejsbuku niedługo ogłosi wam koniec świata. Głupich nie sieją.

  • Że głupich nie sieją ty jesteś tego wybitnym przykładem. I na takich „oswieconych” durniach zbudowali tą plandemie.

   • Nuka synu Buraka – cwaniakujesz płaskoziemcu, bo nie chorowałeś. Wracając do rzeczy. Popierajmy Brauna w wyborze na mera Rzeszowa, lepiej nie będzie za to śmieszniej. Kodeks pracy na bok, kary: posypywanie głowy popiołem, leżenie krzyżem, 5 zdrowasiek, ostatecznie chłosta😂🙄🤨🤔🤫😥😪😀 i topienie podejrzanych o czary. Szczęść Boże!

    • Ty widzę że chorowałeś i to nie tylko na zmutowana grypę ale na główkę 😂😂😂😂😂 Grypa cie nie zabrała ale z tej drugiej już się nie wyleczysz 😂😂😂😂😂

    • @niklot
     Synu komsomolca , głosuj na Zandbergow, Kaczyńskich czy innych nawiedzonych w socjalizmie…. to co Braun czy Mikke wiedza o ekonomii czy polityce , ty i twoi idole wiedzieć nie będziecie , bo móżdżki macie ograniczone. Poszol won , trollu !

     • Moje idole z ekonomii to:Adam Smith-szkoła klasyczna w ekonomii, David Ricardo, Thomas Malthus, John Stuart Mill, Michał Kalecki, John Maynard Keynes. Zatkało kakao nieuku? Nawet o nich nie słyszałeś. U was oprócz Friedmana (ze słyszenia, no bo nie z czytania jego dzieł) to nic nie znacie.

  • Po co tutaj wchodzić i zajmujesz się „korwinowskim bździnami”, skoro zapewne uważasz się za lepszego?

   • Nie uważam się za lepszego, ja po prostu jestem lepszy, przerastam was o lata świetlne, wy niedorozwinięte matołki (pleonazm). Po prostu mam kwarantannę, dali mi saturator i każą siedzieć w domu. Telefonów nie odbieram i nie podchodzę do okna-nie mam takiego obowiązku, jak np. włączanie czy posiadanie telefonu. -Proszę wysłać zdjęcie z domu! Odpowiadam: Proszę doładować mi konto😆😅😛🤑🤔

 10. Pomysł z II Norymbergą to utopia – najpotężniejsze państwa musiałyby się na to zdecydować. Poza tym, Chińczycy i ich sprzymierzeńcy zrobią wszystko żeby do czegoś takiego nie dopuścić.

 11. To sensowne, pod warunkiem, że skład sędziowski zostanie prześwietlony pod względem etnicznym i politycznym. W przeciwnym wypadku, wyrok będzie potwierdzeniem słuszności tej hucpy. Nie wszczynać sprawy przed żydowskim sądem. Szkoda kasy i wysiłku a wyrok z góry niekorzystny!

Comments are closed.