Uuu, uniosceptecyzm! Prof. Gut: unijny kontrakt do kosza – szukajmy dostawcy na wolnym rynku

Profesor Włodzimierz Gut. Foto: PAP
Profesor Włodzimierz Gut. Foto: PAP

Prof. Włodzimierz Gut, wirusolog, stwierdził w rozmowie z „Wirtualną Polską”, że „Polska i kraje unijne powinny zorganizować bojkot producentów szczepionek”.

– Polska i kraje unijne powinny zorganizować bojkot producentów szczepionek, którzy dla zwiększenia własnych zysków obcinają nam dostawy. Dawka, która w kontrakcie unijnym kosztuje kilkanaście euro, sprzedawana do krajów poza UE kosztuje trzy razy więcej. No naprawdę, nie czarujmy się, że chodzi o jakieś problemy produkcyjne – mówi w rozmowie z WP prof. Włodzimierz Gut, wirusolog.

Tzw. pandemia udowadnia, że UE nie potrafi rozwiązywać realnych problemów, a jedynie stwarza nowe. Nawet ze szczepionkami, które przecież eurokraci tak chwalą, Unia sobie nie radzi. Rzeczywistość weryfikuje i nawet tuzy z mainstreamu zaczynają mówić jak rasowi uniosceptycy.

Prof. Gut stwierdził np., że „należy rozważyć wyrzucenie unijnego kontraktu do kosza i zakup szczepionki na wolnym rynku od innych dostawców”. – Gdyby producent, którego nazwy nie wymienię, został z miliardem szczepionek w magazynie, to za chwilę sam prosiłby, żeby odebrać dawki po 10 centów za sztukę – powiedział.

O ile u prof. Guta wykształcił się zdrowy uniosceptycyzm, to w kwestii straszenia epidemią naukowiec wciąż pozostaje w mainstreamowym nurcie. W wywiadzie dla „WP” stwierdził, że dopiero „za 2-3 lata ten koronawirus złagodnieje i stanie się tłem, w którym żyjemy”.

Miejmy nadzieję, że również w tej kwestii elity w końcu przejrzą na oczy i zaczną mówić językiem wolnościowców.

Źródło: „Wirtualna Polska”

7 KOMENTARZE

  1. Liż stopy eurokomuchom a nie za wolny rynek sie bierz, teraz do wypad od wolnego rynku na drzewo spadaj zamiast liści. Druga Norynberga czeka na Ciebie już masz pewne!

  2. Setki mieszkańców Florydy zgłosiło różne skutki uboczne po otrzymaniu szczepionki na koronawirus Wuhan. Gorączka, dreszcze, bóle głowy, silnie bolesne ramiona, a nawet halucynacje były jednymi z niepożądanych reakcji zarejestrowanych w tym stanie. Biorąc pod uwagę doniesienia, Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ostrzegło, że niektórzy ludzie mogą doświadczyć skutków ubocznych na tyle, że stracą pracę przez kilka dni.

  3. Zawód lekarza naprawdę kupił COVID z powodu prostego faktu, że otrzymywali premie, jeśli dana osoba miała COVID. Twierdzili, że COVID ma większy wpływ na mniejszości, ale nie wspomniał, że jeśli nie masz ubezpieczenia i powiedziałeś, że masz COVID, rząd pokrywał 100% wszystkich kosztów leczenia. Przekupili lekarzy, aby przekształcić COVID w ogólnokrajowy kryzys, a nawet przy całym tym szumie liczba ofiar śmiertelnych wynosi tylko 0,028%.

  4. – Gut, co tak siedzicie? Wyjdźcie tam Gut i skrytykujcie producentów, że afrykanerom sprzedają szczepionki za trzy razy tyle. No, do roboty Gut. Mają poliniacy myśleć, że to jest prima sort towar ten szuwaks.

Comments are closed.