Awantura o Lolę. Dziambor zażenowany, lewacy krzyczą o zboczeńcach

Poseł Artur Dziambor, Konfederacja. (Fot. PAP)
Poseł Artur Dziambor, Konfederacja. (Fot. PAP)

„Kosmiczny Mecz 2” wzbudził zastrzeżenia posła Artura Dziambora. Postać Loli została mocno zmieniona, a lewica wyzywa przeciwników króliczki od zboczeńców.

„Kosmiczny Mecz” doczekał się kontynuacji. LeBron James w sequelu zastąpi Michaela Jordana, a postacie animowane przeszły gruntowne zmiany wobec oryginału z 1996 roku.

Do sprawy odniósł się poseł Konfederacji Artur Dziambor, który sam grał latami w kosza. Posłowi nie spodobał się nowy wygląd Loli, dziewczyny Królka Bugsa.

„Lola z Kosmicznego Meczu: jeżeli pamiętasz tę pierwszą, miałeś za***iste dzieciństwo, jeżeli dopiero poznasz tę postać w drugiej części, żyjesz w dyktaturze politycznej poprawności. „Kto Wrobił Królika Rogera” pewnie też dziś by nie przeszło. Ech…” – napisał Dziambor.

Nowej Loli zmniejszono biust i ubrano ją w bardziej zasłaniający ciało strój sportowy. Zlikwidowano też kobiece kształty króliczki.

Niektórzy wprost zarzucali Dziamborowi, że oburzył się na małe piersi Loli. Poseł wskazał, że jednak to nie o piersi chodzi.

– Brakuje mi normalności, w której np. nie pojawiają się sytuacje, w których historycznie białe postaci grane są przez czarnoskórych aktorów. Ale kalka toku myślenia kilkudziesięciu zboczeńców, którzy pozwolili sobie na takie komentarze to jednak poniżej waszego poziomu – odpowiedział na zaczepki „Tygodnika NIE”.

„Jestem fanem NBA, a Space Jam widziałem kilkadziesiąt razy. Jak zobaczyłem co zrobili z tą postacią, to trochę żal. Ta postać była zbudowana tak, by stanowiła wewnętrzny żart dla dorosłych i by rozkochała w sobie Królika Bugsa. Teraz pewnie będzie sucho, bo inne czasy” – dodał poseł.

Źródło: Twitter Artur Dziambor

21 KOMENTARZE

 1. To jakiś fejk. Właśnie puściłem sobie Space Jam na Amazon Prime i Lola wygląda jak ta po lewej. Nie wiem skąd pan Dziambor to wziął, ale widzę że Konfa ma poważne problemy.

  „Space Jam widziałem kilkadziesiąt razy” – kilkadziesiąt?! Rozumiem kilka, kilkanaście, ale kilkadziesiąt? Chyba jednak lewacy mają rację że pan Dziambor ma jakieś zboczenie.

 2. Może nie wolno dawać dużego biusu, ale za to teraz w kreskówkach dla dzieci można dawać postacie z monstrualnie długimi penisami…

 3. Pewnie tych dwóch nugusów Mentzen i Berkowicz przepijają zakoszoną forsę, więc Dziambor po Szkole Szydełkowania na Drutach Wysokiego Napięcia zapłakał nad losem królika Bugsa. Takie ma problemy nasz niedoszkolony Arturek. Próbowałeś zająć się Dziambor czymś pożytecznym czy też dalej palisz głupa?

  • Jaki Dziambor- takie problemy…o dupie Maryni, bo go na więcej nie stać. Przecież tam w Konfederacji miernota pogania gamonia, nierób hultaja, zero pomysłu na cokolwiek. Pasożyty od żłobka do nagrobka w partii tłuką pianę, jakieś bzdety, paplanina o niczym. A wszystko to na koszt podatnika.

   • Dziambor przypomina pyzatą Kaśkę Lubnauer z parciem na szkło i paplający jak na straganie przekupa. Weź ty się chłopie do uczciwej roboty i przestań strugać chłystka zajmującego się zasranymi gaciami jakieś pindy.

  • To co ci ukradli??? Albo podatnikom? Odpowiedź: nic. Doczytaj sobie głąbie co się stało w sprawie pieniędzy partyjnych.

 4. Domagam się parytetu w drużynach koszykarskich. Moja piątka to:afrykanin, europejczyk, azjata, semita i Aborygen. Ławka: polinezyjczyk, indianin, eskimos, transgrnder. Preferencje seksualne polecam rozlosować.

 5. Konfederaci mają ściśle określone ramy działania. Jasnym jest, że tych pajaców nikt nie dopuści do poważnych tematów. Dlatego przekomarzają się z babami, albo wojują o hulajnogi, ewentualnie recenzują kreskówki. Muszą się niewyobrażalnie nudzić, żeby kilkadziesiąt razy oglądać tę samą bajeczkę. Nawet Czesiu ze wstydu zapadł się pod ziemię.

  • Bo do „poważnych tematów” należy dopuszczać tylko głupków, sprzedawczyków i złodzieji – no ale taka jest lewacka „logika”.

 6. @ niklot
  A ty czerwony baranie ksztalciles się z historii ( niczym Maowiecki) czy tez politologii mniemanej…..
  Sadzac po twoich zaczepkach, pewnie Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie w specjalności gry i zabawy na świeżym powietrzu. W sam raz do trollowania wg PiSowskiego zaśpiewy ( tam jeden bardziej wykształcony od drugiego)

  • Nie mowa o niklocie -tylko o Dziamborze co z nudów pisze o króliku Bugsie. „Kto Wrobił ” Tym się zajmuje Trzecia Siła Polityczna 😂😅😝 w Polsce. Normalne jaja. A potem poparcie 1,5%😂

 7. Wy to naprawdę nie wiecie czym się zająć. I nie chodzi o zając. Pies jak nie ma co robić, to se h.ja liże. Tak u nas mówią.

 8. Dziambor podobnie jak Adrian czy Pinokio nie wyrósł z dzieciństwa. Dziambor płacze na kreskówkach i potem nie chce jeść kaszki manny, bo doktorek jest wredny i ściga królika. Pinokio w wieku 11 lat (tak powiedział) wystrugał sobie karabin i walczył o wolność. Takie „podchody” wystraszyły komunistów i oni oddali władzę Kaczyńskiemu, z którym przeskoczyli płot i kradli jabłka z opuszczonego sadu.

Comments are closed.