Agnieszka Włodarczyk po raz ostatni na scenie. Aktorzy żegnają koleżankę

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk/ Fot.Instagram

Agnieszka Włodarczyk to znana polska aktorka. Kobieta od lat podejmuje nowe role – zarówno filmowe jak i teatralne, jednak to dopiero teraz przyszło jej odegrać tę najważniejszą w życiu…

Agnieszka Włodarczyk niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała świat o tym, że właśnie oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Wiadomość ta niezwykle ucieszyła fanów aktorki, którzy pośpieszyli z licznymi gratulacjami. Jednak jak się okazuje, do tej pory w życiu Agnieszki ciąża nie spowodowała żadnych zmian. Aktorka bowiem dalej pracowała i wyjeżdżała w ukochane podróże.

Teraz ma się to jednak zmienić! Pierwszym krokiem ku temu jest zaprzestanie gry w teatrze. O tym za pośrednictwem Instagrama poinformowała koleżanka z planu Agnieszki, Kasia Cichopek:

„Drodzy, serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spektakle o 17 i 20 w Palladium w Warszawie. To będą pożegnalne spektakle @agnieszkawlodarczykofficial która szykuje się do najważniejszej życiowej roli 👩‍🍼 My gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Kto wczoraj widział ten może potwierdzić 😂 Czekamy na Was, bo bez Was nie ma nas 💚” – czytamy pod zdjęciem jakie opublikowała Katarzyna Cichopek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Czy myślicie, że Agnieszka szybko wróci na scenę? Czy odda się w pełni upragnionemu macierzyństwu?

11 KOMENTARZE

 1. Bożeee… dziecko będzie miała…. Boże… Pan bóg stworzył człowieka i nie opatentował tego wynalazku. Z tego powodu każdy debil, zwłasza jak się nachleje, to może zrobić to samo! A rano się budzi i nie wie czyje to stringi ma na mordzie.

 2. Doczekamy czasów, kiedy to w żydłackich mediach cwelebryci będą z triumfem informować o porannym udanym posadzeniu klocka!

 3. gdyby żyła po bożemu jak prawdziwa matka Polka to mogła być już za niedługo wnuka oczekiwać a nie dziecka pierwszego. Ale nić, powodzenia, nie ważne kto z kim śpi byle dzieci zdrowe były.

 4. Bardzo dobra wiadomośc, dla femin,
  otóż moja żona-kobieta/baba urodzila mi 3 dzieci,i nigdy mi nie powiedziala że jest jakąś cośtam,i że odmawia,—ale to pewnie dlatego,że nie wiedziała o ,,Srajku mecic”

 5. Sorry, ale aktorem się jest po ukończeniu studiów. Agnieszki itd. to naturszczyki. Taka jest nazwa fachowa.

  • @Faraon
   Pi*przysz jak potłuczony. Aktorem trzeba się urodzić. Nie mając tego daru, milionów do kin nie przyciągniesz.

Comments are closed.