Śp. inż. Marek Zadrożniak: Dlaczego CENY PRĄDU rosną jak szalone? [VIDEO]

Śp. inż. Marek Zadrożniak. Foto: Tomasz Sommer Extra
Śp. inż. Marek Zadrożniak. Foto: Tomasz Sommer Extra
REKLAMA

Inżynier Marek Zadrożniak zmarł nagle po programie dot. polskiej energetyki. Przypominamy najważniejsze informacje z jego raportu.

Inżynier Marek Zadrożniak to autor raportu o polskiej energetyce. W publikacji „Kompendium wiedzy o elektrowniach wiatrowych, słonecznych i węglowych” inż. Zadrożniak wyjaśniał dlaczego ceny prądu rosną, oraz dlaczego rząd walczy z polskim górnictwem i energią węglową.

Raport był przygotowany dla posłów Konfederacji. Sam autor publikacji opowiedział o niej w programie Tomasz Sommer Extra.

REKLAMA

Co zaskakujące, dzień po nagraniu wywiadu dr Tomasz Sommer dowiedział się, że inż. Zadrożniak nie żyje. Zadrożniak zmarł nagle, kilka godzin po programie.

Redaktor naczelny „Najwyższego czasu!” wyjaśnił, że o śmierci swojego rozmówcy dowiedział się od jego małżonki.

To o tyle zaskakujące, że inż. Zadrożniak nie wyglądał na chorego, a chciał wziąć udział w kolejnych audycjach dot. kwestii bezpieczeństwa energetycznego.

Powodem śmierci inż. Zadrożniaka nie był COVID-19.

– Ja nie jestem jakimś wielkim fanem tzw. teorii spiskowych. Ale szokujące fakty, które prezentował pan Marek w zderzeniu z tą nagłą śmiercią zaczęło mi przywodzić na pamięć jakieś różne, dziwne skojarzenia. (…) Nie znałem pana Marka długo, może miesiąc, ale podczas ostatniego spotkania zaczął o sobie opowiadać. (…) Dosłownie jak wychodził, to mówił, że miał jakieś problemy z ludźmi, którzy mieli pretensje, że on jakieś rzeczy tutaj zdradza – wskazał dr Sommer.

Przed publikacją ostatniej rozmowy z autorem raportu przypominamy wywiad, w którym inż. Zadrożniak pierwszy raz przedstawił swój raport.

Nagła śmierć inż. Marka Zadrożniaka. Opracował szokujący raport o polskiej energetyce, przez co miał problemy z „jakimiś ludźmi” [VIDEO]

Źródło: Tomasz Sommer Extra

REKLAMA