Odwołano wizytę szefa Pfizera w Izraelu. Powodem brak szczepienia

Szef Pfizera Albert Bourla/Fot. KEYSTONE PAP/EPA
Szef Pfizera Albert Bourla/Fot. KEYSTONE PAP/EPA

Prezes koncernu farmaceutycznego, jednego z producenta szczepionek na koronawirusa, Albert Bourla musiał odwołać wizytę w Izraelu. Wszystko dlatego, że sam konsekwentnie odmawiał przyjęcia szczepionki wyprodukowanej przez Pfizera, tłumacząc, że czeka na swoją kolej.

Niespodziewanie odwołano wizytę szefa firmy Pfizer w Izraelu, ponieważ nie jest on wyszczepiony do końca. Jeszcze w grudniu Albert Bourla mówił, że nie przyjął jeszcze specyfiku produkowanego przez swój koncern, ponieważ nie chce się szczepić poza kolejnością. W efekcie wizyta w Izraelu została odroczona.

Bourla wyjaśniał, że czeka na szczepienie swojej grupy wiekowej. W rezultacie szef Pfizera otrzymał tylko pierwszą z dwóch (a może nawet trzech) dawek.

Komentarz koncernu Pfizer do sprawy na swoich łamach opublikowało „The Jerusalem Post”.

– Nadal jesteśmy zainteresowani wizytą Alberta Bourli w Izraelu i spotkaniem z miejscowymi politykami. Wizyta w Izraelu zostanie prawdopodobnie zaplanowana pod koniec wiosny – powiedział rzecznik Pfizera.

W udzielonym niedawno wywiadzie stacji NBC News szef Pfizera stwierdził, że Izrael jest „światowym laboratorium”, jeśli chodzi o wprowadzanie szczepionki na koronawirusa. Jak zaznaczył, mieszkańcy tego kraju „używają tylko naszej szczepionki”.

Bourla, pytany czy można zarazić innych po otrzymaniu dwóch dawek szczepionki, stwierdził, że „musi to zostać potwierdzone”. Jak dodał, „rzeczywiste dane, które otrzymujemy z Izraela i inne badania, pomogą nam to lepiej zrozumieć”.

Źródło: polskatimes.pl

19 KOMENTARZE

 1. Żyd Bourla odpalił za małą działkę ziomalom i dostał żółtą kartkę. U żydów geszeft jest najważniejszy. Podobnie mamy na Ukrainie. Żyd Kołomojski właściciel żyda Zielenskiego zrobił go prezydentem Chachołlandii. No Kołomojski coś tam oskubał Bidenów. Józio Biden zażądał od Zielenskiego ukarania Kołomojskiego. Ale jak rab może karać Pana? Teraz Józio zablokował 5 mld $ kredytu dla Ukrainy i czeka na ruch Zielenskiego. Przyjdzie Kołomojskiemu oddać forsę Bidenom.

 2. niezły cwaniaczek, chociaż zastanawia co go powstrzymuje przed zrobieniem fejkowego wyszczepienia, rozumiem, że wyjątkowa postawa etyczno-moralna

 3. Główny ekspert WHO Soumya Swaminathan mówi, że nie ma dowodów na to, że szczepionka zapobiega zakażeniom!
  Ta szpryca nie zawiera wirusa, ale mRNA i programuje komórki ludzkie do produkcji obcego białka (wirusa?), posłuchaj co mówi profesor Dolores Cahill – efektem będzie autoimmunologicza katastrofa, twój układ immunologiczny będzie atakował twoje komórki!!

  • No właśnie, nie ma dowodów i nawet nie bardzo wiedzą, jak będzie działać, więc robią eksperyment medyczny zakrojony na wielką skalę, a Izrael akurat przoduje w jego przeprowadzaniu.

 4. po pełnym wyszczepieniu,wszyscy stana się biorobotami,podatnymi na wszelka indokrynacje,ja piję codziennie na czczo szklanke denaturatu,i mam moc jasnowidzenia.

  • Kolejny raz przypominam Mój Dobry Szmulu! Zaczynaj zdanie z wielkiej litery, używaj spacji, przed literą „i” nie stawiamy przecinka. Marnie Was rabin uczy w jesziwie. Podrabianie Pana Rusticulusa nie jest prostym.

 5. Aj waj szczepionka, toć to działka dla Israela się liczy a nie wyszczepienie. Jak przyjeżdżali z Azerbejdżanu w sprawie kredytów i odbudowy Górnego Karabachu, to nawet mord nie zasłaniali a co tam by jeszcze ktoś by ich pytał czy zaszczepieni. Jak się Burla podzieli, to nawet pod Ścianą Płaczu bez maseczki pokiwać mu się pozwolą.

 6. Hehe, wizyta odwołana z powodu braku szczepionki o której jeszcze ciągle mało wiadomo. ….Jakie to naiwne. Ciekawe ilu to kupi.

Comments are closed.