Zarzucają aktorowi rasizm, bo… ma czarnoskórą żonę. „Właściciele niewolników gwałcili murzynki”

Komentarze na Twitterze, Bill Burr z żoną Źródło: Twitter, YouTube, collage
Komentarze na Twitterze, Bill Burr z żoną Źródło: Twitter, YouTube, collage

Aktor i komik Bill Burr jest oskarżany przez tzw. „generację Z” o rasizm. Jednym z dowodów na „winę” aktora ma być fakt, że ma on żonę Murzynkę.

Świat idzie w dziwnym kierunku. Amerykański aktor Bill Burr jest oskarżany przez „generację Z” (czyli urodzonych po roku 2000, przewrażliwionych lewaczków, którzy żyją w wielkiej tęczowej bańce informacyjnej) o rasizm.

Dlaczego? Ano dlatego, że podczas imprezy Grammy pozwolił sobie na kilka żartów z poprawności politycznej.

Sarkastycznie dziwił się np., jak to możliwe, że biały mężczyzna hetero wciąż może dawać nagrody Latynosom i feministki na to nie reagują.

To oczywiście nawiązanie do takich absurdów, jak sprzeciw generacji Z wobec grania postaci homoseksualnych czy transwestytów przez normalnych heteroseksualnych aktorów, czy sporów o to, czy biały mężczyzna może tłumaczyć dzieła czarnej poetki.

Obrońcy Billa Burra przypomnieli oburzonym, że aktor ma czarnoskórą żonę (która także bardzo szybko stanęła w obronie męża). No i się zaczęło…

Dla generacji Z, przewrażliwionych amerykańskich julek, posiadanie żony Murzynki jest ostatecznym dowodem na rasizm. W Internecie dziewczynki z kolorowym włosami i okularami na pół twarzy, studentki gender studies inne takie piszą, że:

– właściciele niewolników też często gwałcili czarne kobiety
– Burr może mieć czarną żonę właśnie po to, by „była jego tarczę przed oskarżeniami o rasizm”
– rasiści żenią się z przedstawicielkami innych ras każdego dnia

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że komentujący traktują żonę aktora, jakby była totalną kretynką albo rzeczą, którą on sobie omotał lub wziął, a ona nie miała nic do powiedzenia.

Tego własnego seksizmu i rasizmu komentujący u siebie nie dostrzegają.

Amerykańskie julki chciały „usunąć” Eminema za szowinizm i inne bzdury. Raper odpowiedział błyskawicznie [VIDEO]

Prenumerata NCZ! z prezentem

14 KOMENTARZE

 1. Bill Burr prezentuje lewackie poglądy, ale najwyraźniej niewystarczająco w lewo dla nowolewactwa. Jest przy tym bardzo dobrym komikiem.

 2. A to ci Leoncio z drania !!!

  A tak się maskował wróg ludu…

  Z tym że etap jest dosyć łagodny – w normalnych czasach już by przyznawał się do wszystkiego na Łubiance !!!

 3. Wbrew pozorom te Julki dobrze wiedzą co robią.
  Wielu wpływowych facetów widzi że białe kobiety to zainfekowany feminizmem syf którego trzeba unikać i szukają sobie partnerek wśród innych ras.
  Jim Rogers, Zuckenberg i tacy tam inni.
  Białe kobiety widzą że rozpoczął się proces odpisywania ich na straty a Arab który się na nie ewentualnie załapie będzie bił, kasy nie da a państwa się nie boi (a podany do sądu zabije) i stąd popłoch, lament i przerażenie.

 4. Bzdura. Właściciele niewolników uważali murzynów za coś tylko trochę lepszego od zwierząt i przypadki gwałtów były raczej rzadkie. Poczytajcie co pisali współcześni o T. Jeffersonie i jego związku z byłą niewolnicą.

  • Oni tylko kultywują prostytucję świątynną, znaną w kręgach kulturowych wywodzących się z judaizmu od czasów Babilonu.
   Można się pocieszyć, że wykorzystane tak dzieci mają zapewnione zbawienie.
   Dzieci lewaków są natomiast gwałcone na satanistycznych obrzędach, zaprzysiężone Szatanowi i docelowo skończą w piekle.

 5. A wlasciwie to nie zadna „Generacja Z”, tylko okreznie sformuowane okreslenie „Syndromu Zebry”. Dlatego by sie nie narazic na krytyke, Michael Jackson w celu grzmocenia aryjskich chlopcow musial poddac swa skore wybieleniu.

Comments are closed.