Natalia Siwiec należy do sekty? Celebrytka zabrała głos

Natalia Siwiec Foto: Instagram/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec Foto: Instagram/nataliasiwiec.official
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Natalia Siwiec musi się ostro tłumaczyć. Znana z kontrowersji medialna „koleżanka”, Viola Kołakowska, zarzuciła bowiem modelce udział w sekcie.

Natalia Siwiec to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich celebrytek. Kobieta zyskała sławę dzięki temu, że na Euro 2012 wystąpiła w mokrej koszulce z orłem przy czym nie miała na sobie stanika.

Media tak bardzo zainteresowały się Natalią, że miała ona nawet swoje reality show. Od tamtej pory robi karierę przede wszystkim jako modelka i ambasadorka wielu marek.

Teraz jednak na ocenę Siwiec pozwoliła sobie słynąca z kontrowersji Viola Kołakowska, która ostatnio wzbudziła poruszenie wypowiadając się na temat Andrzeja Piasecznego. Piosenkarzowi zarzuciła oszustwo dotyczące chorowania na covid, Siwiec natomiast wpakowała do sekty.

„Symbolika niech będzie ich upadkiem. Czy to nie przypomina symbol masoński?” – opisała na swoim Instastory tatuaże Natalii Siwiec, po czym dodała, że jest to znak iż celebrytka musi należeć do „sekty masońskiej”, a w ogóle to podpisała „pakt z diabłem”, dlatego może korzystać z takiego bogactwa.

Do Siwiec, która obecne przebywa z rodziną w Tulum, dotarły wymysły aktorki. Postanowiła je skomentować w prześmiewczy sposób i tym samym zakpiła z Kołakowskiej.

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec/ Fot.Instastory

„Na to wygląda, że miasto iluminatów to Chełm. Cała Ukraina też jest podejrzana” – czytamy na Instastory.

Natalia postanowiła także wyjaśnić znaczenie swojego tatuażu z motylem, aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec/ Fot.Instastory
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec/ Fot.Instastory

Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas Viola.

11 KOMENTARZE

 1. Z jakiego powodu oszpecono piękne ciało ? Niedowartościowanie, kompleksy, brak akceptacji, niska samoocena i fobie oraz braki intelektualne – takie jest psychologii widzenie. I takich ułomnych bab jest tysiące. Niestety, nic tym nie zyskały, a raczej straciły. Zniszczyć piękno i seksapil, to raczej rodzaj samobójstwa.

   • A te dziurawe dżinsy na kolanach w jakim celu ? Jest to żydowskie przedsięwzięcie firm farmaceutycznych, by powstała ta moda luzacka po to właśnie, by bezmyślne baby na stare lata chorowały na stawy kolanowe. Jest pacjent – jest kasiora. A jak rządowi będą gonić – nie uciekną. Pojeździć tak autem z wyciągniętym łokciem, to ile trzeba, by w łokieć poszło ? A one tak chodzą latami, a kropla wiatru drąży kolano.

    • Historia uczy, że kobiety od zawsze oszpecały się kosmetykami, truły się różnymi mixturami które niby miały im pomóc, oślepiały się atropiną żeby przez kilka lat mieć ładniejsze oczy itd.
     Kobieta to po prostu głupek, który dla krótkiej poprawy wyglądu zdewastuje swoją urodę długoterminowo.
     Tępy, bezmyślny głupek – dlatego od paru lat są w Polsce zwane „pustakami”.

Comments are closed.