Wpadka roku. Żona robi Wałęsie awanturę podczas transmisji na żywo [VIDEO]

Lech Wałęsa daje tyle radości.
Lech Wałęsa daje tyle radości.
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Lech Wałęsa komunikuje się ostatnio z użytkownikami mediów społecznościowych za pomocą transmisji na żywo. Ostatnią rozmowę z obserwującymi go internautami przerwała mu żona – Danuta Wałęsa.

Były prezydent Lech Wałęsa, mimo zaawansowanego wieku jest za pan brat z mediami społecznościowymi.

Ostatnio z dużą częstotliwością wykorzystuje transmisje na żywo na Facebooku, by przedstawiać internautom swoją wersję historii.

Podczas ostatniego takiego spotkania on-line z użytkownikami mediów społecznościowych, Wałęsa dementował doniesienia o libacjach alkoholowych podczas obrad okrągłego stołu w 1989 roku.

Po kilkunastu minutach nagrania, nagle ktoś przerywa Wałęsie. Słyszymy rozwścieczony kobiecy głos: „Rodziną się kurde zajmij!”.

Najprawdopodobniej była to żona noblisty.

„To głos p. Danuty – przykre to wszystko” – napisał na Twitterze Sławomir Cenckiewicz, dyrektor Wojskowego Biura Historycznego, który zajmuje się badaniem przeszłości Lecha Wałęsy.

Wałęsa posłusznie przerwał w pół zdania, powiedział „dziękuję” i wyłączył transmisję.

28 KOMENTARZE

 1. Mam prośbę, żeby panowie Wałęsa i Morawiecki ustalili między sobą, który z nich w pojedynkę i osobiście obalił tą całą komunę, bo jak widać nie tylko ja ale nawet ich rodziny się w tym gubią. Z góry dziękuję.

 2. Fortuna kołem się toczy. Teraz Danuśce rogi urosły. No były czasy, gdy posiniaczona uciekała z mieszkania i szukała ratunku na Przeróbce. Wówczas Bolek był w formie i śmiało oklepywał swoją babę.

 3. Kto obalił komunę?

  To nie Jan Paweł, ale Bolek
  Obalił przecież sam komunę!
  To jasne: Rozpiął swój rozporek
  I znów posunął Dankę („żónę”).

  W efekcie znowu się rozmnożył
  I WSI zbankrutowało!
  Resort już nie miał… Wszystko spożył
  Agent-dzieciorób, wrzeszcząc: „mało!!!”

  Papież nieważny, Bolek ważny,
  W płodzeniu pierdół wciąż odważny!

 4. Jedyne jaką komune obalali to wódkę którą nazwali komuna…Do tej pory mają beke z frajerów którzy w to uwierzyli

 5. Pewnie lodówka się zepsuła – a tu już nie ma Stoczni i nie można sprzedać jakiegoś stoczniowca za lodówkę :-)

 6. Dziwna sprawa z tymi „polskimi” „rządami”. Jeden obalił komunę, a obecny ją wskrzesił..?
  – Lechu, co to qu…wa za robota ?! Z tobą to tylko fuszery ! Do roboty się bierz, a nie przy kompie w inteligentnych okularach pajacować! I w te pędy mi tu, Danuśki zacznij słuchać !

 7. I ten człowiek był prezydentem…. Wałęsa, jesteś tak głupi, że już chyba nie można być bardziej. Współczuję żonie.

 8. Ach zasrańce dają się na człowieka przed którym Senat USA stał na baczność. A wy, co osiągnęliście, może nagrodę Nobla posiadacie? Potraficie popluć się na forum i tyle waszego, bo w domu, w szkole, w pracy takich idiotów nikt nie chce słuchać. Smutna dla was prawda.

  • Amerykanie są tak samo tępi jak on. Tam rządzą żydzi. A Bolek już ma tyle papierów, a z Mensy „honoris causa” jeszcze nie dostał :( – złośliwość dziejowa.

 9. Widocznie znowu jakaś bezobjawowa pomroczność jasna dopadła wnusia, lub jego tatusia i trzeba się zająć rodziną, objętą nowym śledztwem prokuratorskim. Łoj ! Ciężkie jest życie filozofa-bohatera, jak mu ciągle rodzina i Ksantypa doskwiera.

 10. Mowcie co chcecie, ale uwazam, ze Danusia to dzielna kobita. Wierze, ze miala naprawde ciezkie zycie (ma nadal…).

 11. Posłuchał się Leszke:-) Dobrze go wytresowała w imię zasad: „milcz jak do mnie mówisz” oraz ” nie pyskuj spojrzeniem” Brawo, pani Danuto!

Comments are closed.