Policja zatrzymała ich w trakcie emisji programu. Prowadzący TVN zostali wyprowadzeni

Siedziba TVN, ul. Wiertnicza w Warszawie.
Siedziba TVN, ul. Wiertnicza w Warszawie. (Zdj. PAP/Jacek Turczyk)

W trakcie niedzielnego odcinka programu „Dzień Dobry TVN” miejsce miała bardzo nietypowa sytuacja. Pierwszy raz bowiem na wizji interweniowała policja. Prowadzący Gosia Ochme i Filip Chajzer zostali wyprowadzeni przez funkcjonariuszy.

Program „Dzień Dobry TVN” cieszy się wielką popularnością i sympatią. Ciagle bije także rekordy oglądalności, jednak jak wiadomo, to właśnie duet Ochme i Chajzer najbardziej „odpycha” widzów. Kiedy prowadzą program większość widzów decyduje się na śniadaniówkę w konkurencyjnej stacji.

Czy to właśnie nie tak wielka sympatią do Gosi i Filipa spowodowała, że Ci zostali wyprowadzeni ze studia przez policjantów podczas niedzielnego odcinka?

Cóż wszystko mogło by na to wskazywać, ponieważ pod filmikiem jaki na swój Instagram wrzuciło „DDTVN” przeczytać możemy:

„No i się doigraliście!” – rozpoczyna się wpis.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

W jego dalszej części znajduje się jednak wyjaśnienie.

„Jeżeli ktoś ma wątpliwości, to był to oczywiście tylko żarcik, Gosia Ohme i Filip Chajzer są obywatelami na medal” – czytamy.

Jak się okazuje, żarcik ten był zapowiedzią wywiadu z dwiema kobietami. Bliźniaczkami, które zdecydowały się na wspólną pracę w policji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Prenumerata NCZ! z prezentem

18 KOMENTARZE

  1. Ja też się dałem złapać na kliknięcie. Żenada!
    Właśnie dlatego nie otworzę tego szmatławca przez tydzień.

  2. Ciekaw jestem jak te dwie mikruski dadzą sobie radę gdy przyjdzie zatrzymać pijanego chłopa z nożem. Czy jedyne co będą w stanie zrobić to wezwanie posiłków?

  3. Policja mogła ich zgwałcić było by 1 facet i 3 kobiety chociaż 1 kobieta na przykład policjantka okazała by się facetem który czuje się kobietą :)

Comments are closed.