Edyta Górniak spełniła marzenie syna. Dostał to na 17 urodziny

Edyta Górniak/Fot. Instagram
Edyta Górniak/Fot. Instagram
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Edyta Górniak od lat cieszy się wielką sympatią swoich słuchaczy. Kobieta ostatnio jednak stała się zdecydowanie bardziej kontrowersyjna. Teraz udało jej się pozytywnie zaskoczyć własnego syna.

Edyta Górniak od lat związana jest ze scena muzyczną. Koncertuje, wydaje płyty a nawet bierze udział w muzycznym show.

Jej kontrowersyjne teorie na temat pandemii i Boga wywołały jednak lawinę hejtu i w krótkim czasie znanej piosenkarce udało się zebrać sporo anty-fanów.

Teraz jednak artystce udało się osiągnąć sukces w życiu prywatnym. Jak się okazuje, Edyta właśnie spełniła największe marzenie swojego syna, Alana.

Chłopak skończył bowiem w miniony weekend 17 lat, a znana mama postanowiła sprezentować mu wyczekany kurs na prawo jazdy.

„Allan kompletnie się tego nie spodziewał. Gdy usłyszał, że z okazji urodzin mama sprezentowała mu kurs prawa jazdy, aż podskoczył z radości. To było jego największe marzenie, a teraz będzie mógł je spełnić” – zdradziła w „Fakcie” osoba z otoczenia Górniak.

Czy w takim razie na 18 Edzia postawi na wymarzone auto? Cóż, jak narazie wszystko na to wskazuje.

3 KOMENTARZE

  1. Górniak zaśpiewała hymn i stwierdziła, że w szpitalu leżą asystenci. Z tego tępa Edytka jest najbardziej znana.

  2. Masz jednak coś z deklem odnośnie Mikkiego. „Kolaborował” -dzieciaczku nawet nie wiesz o czym mówisz i co to znaczy…frajerze od okradania starych babek i kradzieży lizaków malutki jołdzie.

Comments are closed.