Kobiety Lewicy kontra Castorama. Nazwy farb w popularnym sklepie są ponoć rasistowskie [FOTO]

Feministka, małpka robiąca
Feministka, małpka robiąca "facepalm" Źródło: Pixabay, YouTube, collage

Kobiety Lewicy – feministyczna lewicowa grupa – zarzuca Castoramie, że nazwy farb, które sprzedaje, są rasistowskie. Konkretnie chodzi oczywiście o kolor biały.

Najjaśniejsza biała farba w Castoramie nazywa się „biały ponad wszystko”. Każdy posiadacz IQ na poziomie przynajmniej minimalnym potrzebnym do uznania go za zdrowego psychicznie, domyśli się, że chodzi o to, iż biel jest najbardziej uniwersalnym, ponadczasowym, pasującym do niemal wszystkiego kolorem i dlatego białe farby najczęściej noszą tego typu nazwy.

Kobiety Lewicy wywęszyły tu jednak spisek i popełniły na FB wpis demaskujący ich paranoję:

„Tak właśnie oznaczone są kolory w Castorama Polska. Międzynarodowa firma wspiera tym samym biały supremacjonizm i kolonializm. W cywilizowanym społeczeństwie nie ma miejsca na tego typu rasistowskie określenia. Domagamy się usunięcia materiałów i przeprosin!” – napisały.

Takie sytuacje zawsze powodują pewnego rodzaju rozterki. Cieszyć się z tego, że nasi oponenci prezentują taki poziom i tak łatwo jest ich „zaorać? Czy też może ubolewać nad tym, że za tak cherlawymi intelektualnie ruchami idą obecnie rzesze młodych?

Kobiety Lewicy są oburzone nazwami kolorów w Castoramie

13 KOMENTARZE

 1. Lewica ma ból dupy o wszystko i s.ra żarem dookoła. Skoro tak bardzo nienawidzą białych, to niech zrezygnują z wynalazków opatentowanych przez białych.

 2. Proponuję zrzutkę na bilety dla tych psychicznych „feministek” do najbardziej czarnej, niebiezpiecznej dzielnicy w usa, gdzie sąsiad sąsiada się boi, żeby zobaczyły jak święci są ci, za których tak zaciekle walczą. Jakby jeden z drugim ją wyruchał, to rasizm by im nie przeszkadzał.

 3. Kupiłem taką farbę Magnat białą o nazwie piasek pustyni czy jakoś tak. Wstydzę się tego teraz. Bo magnateria puszczając kasę w kasynach wspierała białą supremację i niewolnictwo uprawiane w tamtych czasach przez cywilizowane narody Europy. Nasi muszą przyklęknąć, nie ma c%%%%^^&&&*** we wsi.

  • Nie ździwiłbym się jakby były to szaro-bure kolory.
   Lewaczki niewiele potrafią same zrobić, tak więc wskutek braku umiejętności i pomocy ze strony tfu mężczyzny (białego zbrodniarza, Untermensch-a) zarastają brudem.
   Tak więc z frustracji i braku innych zainteresowań pozostaje im darcie jadaczek na ulicach.

 4. Kobiety lewicy nie znają historii Polski i tego smutnego faktu że Polacy (oraz inni Słowianie) byli liczną grupą niewolników pozyskiwanych przez głównie żydowskich handlarzy niewolników – dlatego w języku angielskim termin slave wywodzi się z terminu określającego Słowian (Slavs).
  Scena pokazująca św Wojciecha upominającego Żydów – kupców niewolników znajduje się na drzwiach katedry gnieźnieńskiej.

 5. Czy popularne określenie „czarno jak w dupie u murzyna” jest rasistowskie? Czy może poprawniej było by „czarno jak w dupie u białej szowinistycznej świni”?

 6. A Kobiety Lewicy jaki mają odcień skóry? Nie wiedzą, że same są białe? Może powinny złożyć samokrytykę?
  Głupich nie sieją, sami się rodzą.

Comments are closed.