Kuba Wojewódzki punktuje Zamachowską. Padły ostre słowa

Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram

Kuba Wojewódzki uwielbia w tylko jemu znany sposób, komentować to co dzieje się w show biznesie. Tym razem jednak dość ostro dopiekł Monice Zamachowskiej.

Wiele znaków wskazuje na to, że Monika Zamachowska i jej mąż, Zbigniew, się rozstali. Zdjęcia, które obiegły sieć wywołały niezłe zamieszanie. Sami Państwo Zamachowscy niby nie dementują tych plotek, a nawet dają sygnały, które by potwierdzały ten smutny scenariusz rozpadu ich małżeństwa.

W swoim ostatnim programie król TVN oczywiście nie omieszkał poruszyć tego tematu. W rozmowie z Magdaleną Cielecką dość uszczypliwie zauważył, iż po każdym z mężów obecna pani Zamachowska coś odziedziczyła.

„Po jednym ma nazwisko, po drugim dzieci, a po trzecim sławę” – ostro żartował Wojewódzki.

Nie da się ukryć, że w tej uszczypliwości jest niemało prawdy.

Ciekawe czy faktycznie państwo Zamachowscy postanowili się rozstać? Czy zrobione ukradkiem zdjęcia to jedynie uchwycony kadr świadczący na przykład o przeprowadzanym remoncie w ich żoliborskim mieszkaniu.

Trzeba przyznać, że Kuba Wojewódzki słynie ze swych niewybrednych żartów. Ciekawe jakie ma poczucie humoru na własny temat i czy znajdzie się ktoś, kto odważy się wypunktować bawidamka tak jak on to robi z innymi?

7 KOMENTARZE

  1. Pozostałość ! Mało mu mordy nie obiłem jak się wcisnął w kolejce na stacji benzynowej kilka lat temu !!! Zamknęła szybko okno ta ciota nie dojeb…a !!!

    • To tzw. celebryci (dupokryci) afiszują zboczoną kupę, reklamują go, przyłażą do jego programu a on ich jedzie od tyłu jak lubi. O tym wiedzą wszyscy jego znajomi, że ten podstarzały playboy /60 l./ lubi w kakao się nurzać.

Comments are closed.