Kurski zachwyca się małą Anią. Prezes TVP udzielił pierwszego wywiadu

Jacek Kurski. / foto: YouTube: JastrzabPost
Jacek Kurski. / foto: YouTube: JastrzabPost
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Jacek Kurski właśnie po raz kolejny został ojcem. Razem z żoną Joanną 25 marca powitali na świecie córeczkę Annę. Prezes tuż po wyjściu ze szpitala zdążył już udzielić pierwszego wywiadu.

W rozmowie z „Faktem” prezes TVP poruszył między innymi kwestie nieprzespanych nocy oraz tego skąd pomysł na wszystkie trzy imiona córki.

„Jestem gotowy na nieprzespane noce, bo mam nocny tryb życia. Nie ma większego szczęścia niż dziecko, które jest puentą miłości. Dla nas to było największe marzenie. Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy, jak Joanna zaproponowała, by nasza córka nosiła imię po mojej mamie” – powiedział Jacek Kurski w rozmowie z „Faktem”.

Głos zabrała również żona Kurskiego, Joanna. Kobieta nie była bardzo wylewna, jednak zdradziła jakie pierwsze podobieństwa widzi między córką a ukochanym mężem.

„Anna jest cudowna. Jak głaszczę ją po główce, to czuję włosy męża, bo ma już kilka włosków. Jest temperamentna jak córka prezesa” – dodała Joanna Kurska.

5 KOMENTARZE

  1. Kurski,ja też mogę ci wymienić po kim moja córka otrzymała imiona-jesteś zainteresowany???bo ja twoją nie jestem palancie,

  2. Ilu Polaków urodziło się panie Kurski w kraju pochodzenia pana przodków, mieli też tak dobre życie dzięki pana przodkom, jak pan i pańscy przodkowie w kraju Polaków? cyt. („wyjątki”) „Anna Maria Kurska z domu Modzelewska. Ojciec, Tadeusz Modzelewski (1867–1936), syn Narcyza i Klary z Weydlichów. Matka, Teodora (1887–1969), córka Józefa Bernsteina vel Niemirowskiego i Anny z Sommersteinów, pochodziła z rodziny żydowskich kupców (jej bratem był Lewis Bernstein Namier).”

    • Ps. cyt.(„wyjątki”) „Lewis Bernstein Namier (pierwotnie Ludwik Bernstein Niemirowski, ur. 27 czerwca 1888 w Woli Okrzejskiej, zm. 19 sierpnia 1960) – brytyjski historyk[1], urzędnik, a także działacz syjonistyczny” „…jako student studiów podyplomowych w Oksfordzie, rozpoczął badania nad problemem imperialnym podczas Rewolucji Amerykańskiej. Badania te kontynuował w latach 1913-1914 w Nowym Jorku, dokąd wysłał go Walter Rothschild.” – Czego Polacy jeszcze nie rozumieją!? No czego!?

Comments are closed.