Cezary Pazura OSTRO o społeczności LGBT. „Nie pojmuję tej fanfaronady”

Cezary pazura. Foto: Instagram/Edyta Pazura
Cezary pazura. Foto: Instagram/Edyta Pazura

Czy Cezary Pazura po raz kolejny wywoła burzę swymi niepoprawnymi politycznie słowami? Aktor, który słynie z dość konserwatywnych poglądów, zabrał głos na temat społeczności LGBT.

Cezary Pazura już raz został okrzyknięty „homofobem”, kiedy pozwolił sobie na krytyczną wypowiedź na temat Conchity Wurst. Czy tym razem będzie podobnie?

Tym razem, w książce „Byłbym zapomniał”, Pazura odniósł się do zachowania środowiska LGBT. – Akceptuję, a nie tylko toleruję… Akceptuję do czasu, kiedy widzę kolejną maszkarę-paradę – stwierdził aktor.

Jak dodał, nie rozumie dlaczego owe środowiska manifestują swe postulaty głównie w czasie marszów równości, w których wiele osób występuje w karykaturalnych strojach.

– Nie pojmuję tej fanfaronady (…) umacniającej jedynie wizerunek, że gej to co najmniej dziwak, pozorant, karykatura – napisał Pazura.

Aktor uważa, że owa walka o realizację postulatów środowiska LGBT nie powinna się odbywać na ulicach.

– Od załatwiania spraw są urzędy, stowarzyszenia, drogi służbowe, który musi przejść każdy obywatel. Wiem, że homoseksualiści mają problemy, ale kto im pomoże, jeśli poprzebierani w stringi i kapelusze-penisy będą wrzeszczeć na ulicach? Nikt! Ta metoda nie sprawi, że pokocha ich więcej ludzi – podsumował.

Źródło: pomponik.pl

Prenumerata NCZ! z prezentem

19 KOMENTARZE

  • Zachodzisz od tylca, bo żeś sam zboczony. Chyba, ze czujesz się psem. Mądr pies atakuje od tylca. Głupi od przodu. I wtedy dostaje w ryj. W ryj, bo ma świńskie reakcje. Pies bez świńskiej proweniencji, ma pysk.
   Pozdrawiam niesłychanie bezczelnie uprzejmie – dla tego, bo ponieważ…💩💩💩

 1. Czy Szanowny Pan Posel Braun posiada dene o liczbie zydow w synagogach na 1 m2 a Szanowny Pan Posel Bosak o licznie muzulmanow w meczetach na 1m2?
  Grzecznie pytam!!
  Answer please!!

 2. Dlaczego prawdziwi Polacy,katolicy,patrioci z Konfederacji nie wystapia o budowe pomnika poswieconych Ofiarom Katynia?
  Any obstacle on the way?

 3. No właśnie,,nie pojmuję”,więc po co się wypowiadam?Niech mówią ci,którzy mają coś do powiedzenia,aktorzy,niezależnie od orientacji politycznej,do takich ludzi nie należą po prostu,niech robią więc swoje, a poważne sprawy zostawia poważnym,wykształconym ludziom,naprawdę nie muszą się wypowiadać na każdy temat,a w szczególności w sprawach,które intelektualnie ich przerastają.

  • Fakt, wśród aktorów jest nadreprezentacja głupków. Choć Pazura do nich nie należy. Ale do krytyki zboczeńców wyzsze wykształcenie nie jest konieczne. Przeciwnie, właśnie wsrod wyksztalciuchów jest nadreprezentacja frajerów wyznających tzw tolerancję.

  • Skończ wreszcie z tą diffamacją Chinoli. Oni wynaleźli papier do osuszania tyłka po umyciu, a nie do rozsmarowania nim na zadkach. Mieli mieć problem z wirusem i nie podpisać 25 letniej umowy ekonomiczno militarnej z Iranem. Ale dali radę wirusowi. Podpisali zmowę z Iranem, a statek tarasujący Suez od 26 marca 2021 narysował fallusa swoją trajektorią – dwa dni przed wejściem w kanał…
   Nota bene : rzekomo żądzi Suezem USA. Dzięki za uwagę i przepraszam!

 4. Pazura słusznie to podsumował. Ja nie jestem homofonem, ale jak widze calujacych się dziadów to mnie cofa… taki odruch

 5. To nie jest ostro. To jest łagodnie j, na dodatek, pozytywnie!
  Jeśli to jest ostro, to ja mam zamiast języka nanokatanę albo piktonodachi…

 6. Czekam aż feministki czyli pełne prawdziwe kobiety, staną do walki z organizacjami które im odbierają kobiecość. Jak która dostanie baty w sporcie, domu, pracy, to zrozumieją że to ci mężczyźni ze zmienionym przyrodzeniem podający się za kobiety, są fałszem bez możliwości rozrodu, żerującym na kobietach które kobiecość mają w genach.

 7. Czekam aż feministki czyli pełne prawdziwe kobiety, staną do walki z organizacjami które im odbierają kobiecość. Jak która dostanie baty w sporcie, domu, pracy, to zrozumieją że to ci mężczyźni ze zmienionym przyrodzeniem podający się za kobiety, są fałszem żerującym na kobietach które kobiecość mają w genach.

Comments are closed.