Nie żyje Krzysztof Krawczyk

Nie żyje Krzysztof Krawczyk. fot. Wikimedia Commons
Nie żyje Krzysztof Krawczyk. fot. Wikimedia Commons

Menadżer Krzysztofa Krawczyka poinformował na swoim facebookowym profilu o śmierci artysty.

„Zmarł KRZYSZTOF KRAWCZYK R.I.P.” – napisął Kosmala w wielkanocny poniedziałek 5 kwietnia o godz. 16:47

Jak Podał Polsat News Krawczyk dzisiaj rano źle się poczuł. Został zabrany do szpitala i tam zmarł.

Krzysztof Krawczyk zmagał się ostatnio z koronawirusem, którym zaraził się pomimo podwójnego zaszczepienia preparatem firmy Pfizer.

„Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu. Proszę, nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę. Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło” – napisał 23 marca na swoim profilu Krawczyk.

W Wielką Sobotę opuścił szpital. Napisał wówczas:

„Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!”

Krzysztof Krawczyk miał 74 lata.

Żegnaj mistrzu.

Krzysztof Krawczyk, jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów, urodził się 8 września 1946 r. w Katowicach. Zadebiutował w 1963 r. zespole Trubadurzy.

Karierę solową rozpoczął dziesięć lat później. W latach 70. wylansował wiele przebojów, m.in. „Jak minął dzień”, „Parostatek”, „Pamiętam Ciebie z tamtych lat”.

Od tamtego czasu występował w wielu krajach Europy i w USA. Nagrał dziesiątki płyt. W 2004 r. wraz z pozostałymi członkami zespołu Trubadurzy został odznaczony przez Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego Złotym Krzyżem Zasługi.

„Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło.” Krzysztof Krawczyk w szpitalu. Prosi o modlitwę

28 KOMENTARZE

 1. Nie Pan Bóg dopuści Ciebie do swej światłości. Wielkie dzięki Ci za twe nuty i dźwięki. Kondolencje dla rodziny i fanów.

 2. Szkoda chlopa.

  Ciekawe tylko jak to mozliwe ze po dwoch dawkach szczepionki mial corona wirusa…
  A moze to szcepionka go wykonczyla?

 3. Jak by się nie szczepił to by pożył jeszcze a chorował jeszcze na inne choroby co czytałem wcześniej , szczepionka przyspieszyła koniec . To nie jest szczepionka tylko preparat ale i tak ma już spokój od tego głupiego świata i ludzi .

 4. Czy ktoś z Państwa może wie jakie były medyczne wskazania do szczepienia p. Krawczyka? Czy spotykał się, pracował z chorymi, mieszkał w bloku, gdzie wszyscy są chorzy, żył w mieszkaniu z dużą liczbą osób chorych? Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.

 5. Po pierwsze – nawet po śmierci obowiązuje poprawność polityczna ? Jakie RIP ! Krzysztof Krawczyk był człowiekiem bardzo wierzącym – dlaczego nie Świętej Pamięci ? Bo co, nie pasuje do lewackiej ideologii ? A po drugie – jednak szczepionka zabija !
  Świętej Pamięci Wielki Artysto i dobry człowieku !

 6. Cały rok NIE zaraził się srowidem !!! Po CO była mu ta smiercionka !!!!!? Mam nadzieję, ze ci ,co namawiali ludzi do szczepienia ,dostaną zapłatę.

  • no wlasnie !ciekawe co teraz streczyciele trutki-szczepinki beda opowiadac masom?jak ich przekonaja do wstrzykniecia trutki,jezeli tu jest niepodwazalny dowod?!
   wiem jestem naiwny.od 1989 sa tysiace niepodwazalnych dowodow na sprzedajnych zdrajcow z pis,po,psl,sld a i tak ich wybieraja,z trutka bedzie to samo:(

 7. Według tępej korwinowskie gawiedzi gdyby śp. Krawczyk nie nosił maski to by dłużej żył. Matołki wierzą, że szczepionka zabija. Normalne murzyństwo.

 8. 1. szczepionka nie daje 100% odpornosci dla wszystkich.
  2. a może zmarł po prostu bo chorował i dlatego że nikt nie jest nieśmiertelny? czemu szczepionkę obwiniacie przeciez zaszczpił się dużo wcześniej. Nikomu tu brak logiki nie przeszkadza widze.

  • bierze podwójnego Fajzera i umiera na kowida… logiczny człowieku, nawet mój pies zna lepiej mechanizm zwany -przyczyna-skutek

 9. Podsumowując: Podwójny wyszczep Pfizerem nie zapobiegł zarażeniu kowitem , co zaowocowało zejściem. Wyszczep zatem ne zapobiega niczemu.Ani nie chroni pred kowitem, ani nosicielstwem kowita, ani przed skróceniem życia przez kowit. Niemniej, te proste prawdy i ak nie dotrą do przerażonych kowidiotów.Ci nadal będą latać na wyszczepy i zdychać ze strachu w swoich piwnicach, z wiadrami na głowach i głowani zamotanymi w szmaty.

Comments are closed.