Będzie, będzie zabawa! Setki osadzonych zmiennopłciowców żądają przeniesienia do więzień dla kobiet

Duncan Smart, pedofil, który zgwałcił 12-letnia dziewczynkę twierdzi, że jest panienką. Jesli Partia Pracy zacznie rządzić Wielka Brytanią to zgodnie ze swym życzeniem zostanie przeniesiony do kobiecego więzienia. Zdjęcie: Policja Hampshire
Duncan Smart, pedofil, który zgwałcił 12-letnia dziewczynkę twierdzi, że jest panienką. Zdjęcie: Policja Hampshire

255 więźniów mężczyzn podających się za zmiennopłciowe kobiety zażądało w Kalifornii przeniesienia do więzienia dla kobiet. Umożliwia im to obowiązujące od początku roku prawo.

266 zmiennopłciowych więźniów w amerykańskim stanie Kalifornia zażądało przeniesienia do więzień przeznaczonych dla przeciwnej płci niż sami są. Az 255 z nich to mężczyźni podający sie za kobiety.

Zgodnie z obwiązującym od 1 stycznia w Kalifornii prawem mogą przebywać w zakładzie dla osób tej płci, z która się „identyfikują”. Przepisy stanowią, że do więźnia, który sam „identyfikuje się jako zmiennopłciowy, niebinarny lub interseksualny”, należy „zwracać się w sposób zgodny z jego tożsamością płciową osoby osadzonej” i „umieścić w zakładzie karnym przeznaczonym dla mężczyzn lub kobiet w zależności od indywidualnych preferencji”. Prawo ma zastosowanie „niezależnie od anatomii”. Inaczej mówiąc owłosiony samiec Joe może powiedzieć, że teraz jest Dolores i domagać się osadzenia razem z kobietami.

Gubernator Gavin Newsom, który we wrześniu ubiegłego roku podpisał ustawę, zachwalał ją wtedy mówiąc, że to „nasz marsz w kierunku równości to kolejny krok naprzód”.
„Los Angeles Times” informuje, że jak na razie zatwierdzono 21 transferów, ale jeszcze żadnemu zmiennopłciowcowi nie odmówiono przenosin. Póki co przeniesiono 4 zmiennopłciowców.

Jak podaje dziennik „nieco ponad 1% więźniów w Kalifornii – czyli 1129 osadzonych – identyfikuje się niebinarni, interseksualni lub zmiennopłciowi”. Według badań przeprowadzonych w więzieniach, aż 59 procent z nich miało doświadczać przemocy seksualnej ze strony innych więźniów. Podstawą do takich stwierdzeń okazały się wywiady z zaledwie 39 zmiennopłciowcami. Gazeta wspomina, ze takie przenosiny zaczynają budzić coraz większe obawy i osadzonych kobiet.

W Kanadzie już doszło do dużych protestów na tym tle. Kryminaliści zmiennopłciowcy osadzani są z kobietami i dokonują na nie seksualnych napadów. Wśród takich „kobiet” są gwałciciele, pedofile, którzy nagle oznajmiają, że „czują się kobietami”. M.in. niejaki Michael Williams, który w 2005 roku zgwałcił i zamordował dziewczynę.

Kanadyjska organizacja Canadian Women’s Sex-Based Rights – caWsbar, będąca koalicją różnych ruchów i stowarzyszeń kobiecych wzywa do zjednoczenia się w obronie praw kobiet niezależnie od poglądów politycznych i rozpoczęła już wielka akcję w Parlamencie Kanady. Narzucanie ideologii LGBTWC w oczywisty sposób zagraża prawom kobiet i pozbawia je elementarnego poczucia bezpieczeństwa i intymności w miejscach publicznych.

24 KOMENTARZE

 1. Pozostaje tylko pytanie: czy zostawić to lewactwo samo sobie i tylko biernie obserwować, jak się nawzajem wyrżną, czy raczej wyciągnąć jakieś konsekwencje, bo zlewaczałym debilom się nudzi i żeby sto razy się zastanowili przed następnymi swoimi idiotyzmami.

  • Krok w przepaść był tylko jeden i już się dokonał – nadanie kobietom czynnych praw wyborczych.
   Teraz jest już lot i szybko zbliża się gleba z której wystają kamulce.

 2. W nieustraszonym marszu naprzod, ideologia lewicowa dotarła na skraj przepasci. I nie zawaha sie uczynic dumnie dzielnego kroku w jedynie słuszna strone – naprzod!
  Gorski spiewal jakos tak „Nie patrz ciagle tak przed siebie! Bo ci z tyłu ktos zaje.ie! Trasasa!” Albo moze jakos odwrotnie?

 3. az musialem w atlas antropologiczy zajrzec … troche ma z indianina ale chazar pospolity , te zeby szczerby tego sie nie da ukryc latwo.

 4. Śmiejcie się śmiejcie… Teraz nie będzie Pan – Pani tylko Osobo. Nie ma całowania w rękę kobiet bo to uwłacza transom, ani zwracania się do kobiety per Kobieto… Poprawnie to zwrot CZŁOWIEKU jest właściwy. A same kobiety siedzieć cicho, posiadanie macicy nie upoważnia was do nazywania się kobietą – już nie. Teraz człowiek decyduje jak się do niego zwracać bo posiadana płeć to zmyłka.

  • @Granat,
   Nie nadążasz za postępem.
   Jak zawołasz „CZŁOWIEKU” do osoby, która uznała że jest psem albo jeleniem to możesz mieć spore kłopoty.

 5. Tak po cichu to mnie to cieszy.
  Dokopanie kobietom, które szczekały o równouprawnienie to bardzo dobry pomysł.
  Teraz kobieta na mieście będzie się bała do kibla wejść bo tam czeka paru zboków.
  I będzie na chodniku sikać, ku uciesze gawiedzi.
  Jak najbardziej jestem za abolicją kobiet… a jak któraś będzie wyła że coś jej się należy bo jest kobietą to jej powiem „zamknij się tępa babo, też jestem”.
  Wcześniejsze emeryturki też się pasożyt(k)om skończą.

  • Wspolczuje takiego swiatopogladu…
   Szkoda, ze twoja matka poswiecila siebie i swoje zycie na takiego osobnika…
   Rzygac sie chce

   • Hehe,
    Skończą się przywileje i bonusiki co?
    I do knajpy się nawet bez męskiej ochrony nie pójdzie bo w każdym kiblu będzie siedział „dyżurny zbok w sukience”.
    Bardzo dobrze – kobiety chciały być równe i będą.
    Do roboty – traktor czeka!

 6. Lis w kurniku! W sumie to warto nawet coś nabroić, aby się dostać w łapy tamtejszego wymiaru sprawiedliwości, któremu zada się takie zadanie, a później po wyśmianiu się do rozpuku, można przystąpić do konsumowania poszczególnych więźniarek

 7. Prawo pozwalające osobom LGBT molestować kobiety. Czy do tego zmierzamy ? Czy molestowanie przez osoby LGBT to nie molestowanie ?

Comments are closed.