Hołownia goni PiS, a KO się stacza. Konfederacja czwartą siłą [NAJNOWSZY SONDAŻ]

Sondaż poparcia partii politycznych. Na zdjęciu liderzy ugrupowań. Fot. PAP/kolaż
Sondaż poparcia partii politycznych. Na zdjęciu liderzy ugrupowań. Fot. PAP/kolaż

Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę najwięcej głosów dostałaby Zjednoczona Prawica, kilka procent mniej dostałby Szymon Hołownia ze swoją Polską 2050, a kilkunastoprocentowy wynik uzyskałaby Koalicja Obywatelska. Konfederacja byłaby czwartą siłą w Sejmie.

Z badania przeprowadzonego przez Research Partner na panelu Ariadna wynika, że największym poparciem cały czas cieszy się Zjednoczona Prawica (Prawo i Sprawiedliwość, Porozumienie Jarosława Gowina, Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry), którą poparłoby 27,1 proc. głosujących.

Mocną pozycję wyrobił sobie Hołownia ze swoim ruchem, który w tym momencie może liczyć na 23,8 proc. poparcia.

Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni) może liczyć na zaledwie 17,5 proc.

Następna w kolejce jest Konfederacja (7,6 proc.), później Lewica (7,3).

Poniżej progu wyborczego znalazły się Kukiz’15 (2,8 proc.), a także PSL (2,3 proc.).

Prawie 11 proc. nie wiedziałoby na kogo oddać swój głos.

Frekwencja wyniosłaby 67 proc.

21 KOMENTARZE

 1. To hołotnia i jego ruch mają już w końcu opracowany jakiś program polityczny? Lewica czy prawica, socjaliści czy liberałowie gospodarczy, tęczowy postęp czy konserwatyzm – tego typu sprawy? Raczej nie, dalej szymuś płacze przed kamerą ze swoim dyplomem szczepień i mówi wszystko czego chcą ludzie z lewa i prawa, a sondażownie mu sztucznie podbijają poparcie.

 2. na końfederacje już niegłosujemy szczególnie młodzi którzy byli dotychczas za niestety parę miesięcy temu Bosak poparł prawo do zniewolenia ustawowego tego się nie zapomina nie ma przebacz głosowałem na niego wstyd mi teraz nawet patykiem bym go szturchnął wolność przede wszystkim a nie narzucanie swoich dyktatorskich poglądów nie ma już na kogo głosować wszyscy są siebie warci głosowanie powinno być odwrócone z list skreślamy tych co nie chcemy ciekawe kto by pozostał ?

 3. debilny narod.90% czerwonych przyglupow,wystrugany z banana holoat i posrancy zastepuja zloczyncow oblakanej kaczki.co gorsze rozowlnienie czy sraczka??????

 4. Sejm nie jest sejmem, partie nie sa partiami tylko mafiami lupiacymi majatek spoleczny, jedyne co w tym kraju jest naprawde przejrzyste, to burdel polityczny, ktorego niewielu obywateli jest w stanie znosic. Trzeba z nim zrobic porzadek, inaczej czeka nas los zebrakow na socjalu i niewolnikow pracujacych na plantacjach, ktore kiedys byly gospodarstwami rolnymi naszych rodzicow.

 5. A i tak zadnej roli w polityce nie odegracie. nawet frustraci maja prawo miec oszolomow typu Braun w sejmie badz w senacie. Wasza sile poznamy w Rzeszowie.

    • Płaczek może zaorać tylko głupszych od niego, czyli ciebie. Jesteś typowym przykładem antypolskosci,zeby nie powiedzieć dosadniej..

     • su-co byś nie zrobił i co byś nie napisał to i tak cię tu wszyscy znają, antypolska świnio karmiona przez Mentza, Berkowitza, Tołwę, Mojzesa, Bosaka, Kuleszę i innych darmozjadów.
      Usiłujesz zniszczyć jedyne, prawdziwe BOLSZEWICKIE ugrupowanie. Takie młode pasożyty od żłobka do nagrobka w partii, darmozjady jak my: korwinowska gimbaza – a tak się nas chłystków boicie.
      Jesteś antypolską gnidą bez honoru, godności, sumienia, człowiekiem już nie jesteś tylko myślącym Polakiem.

 6. Ale widzę że kagańce pospadały z mord trollom bo się rozsczekały na forum 😂😂😂 Grzecznie kagańce pozakładać i do budy poszły 😂😂😂😂😂

Comments are closed.