Małgorzata Kidawa-Błońska zakażona koronawirusem

Małgorzata Kidawa-Błońska. Zdjęcie: PAP/Leszek Szymański
Małgorzata Kidawa-Błońska. Zdjęcie: PAP/Leszek Szymański

Wicemarszałek Sejmu, posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska jest zakażona koronawirusem.

„Starałam się bardzo uważać, ale wirus jest podstępny. Niestety, dopadł także mnie” – napisała Kidawa-Błońska.

„Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w domu. Proszę, uważajcie na siebie, nie traćcie czujności. Trzymajcie się zdrowo!” – dodała.

 

21 KOMENTARZE

  • Towarzysze! Kraje powszechnie i nagminnie zaszczepiające się i tak zmierzają ku przepaści.
   Nie dajmy się im wyprzedzić! Brzdęk, brzdęk, brzdęk… Hop, hop, hop – zawoła kto przeżyje.

  • Bo o to, właśnie, chodziło. Bez szpryc ‚pandemia” wygasła by sobie jak każda poprzednia po 3 falach, a dzięki szczepionkom chorować będzie o wiele więcej ludzi.

 1. Info – Niedzielski przedłuża obecny stan do 18 kwietnia , może Kidawa wyzdrowienie po modłach i odymianiu. Fajna wiadomość że nierząd się zaszczepi dla Kaczki Kalksteina.

 2. Żeby nie było, nikomu źle nie życzę, ale popatrzmy na fakty pragmatycznie – najchętniej szczepi się lewactwo, szczepią się, duszą się w maskach a później chorują i często w konsekwencji umierają.

  A teraz tylko głośno myślę:) może ta korona-panika, pandemio-psychoza i szał szczepionkowy, ustawi świat na nieco lepsze tory.

  Może ten kto się nie zaszczepi, kto nie nosi szmaty, ten jest na pewnego rodzaju Arce Noego:)))

  • Też czasami o tym sobie myślę.
   Np nowy wariant wirusa za rok czy 2 zabijający tylko zaszczepionych albo śmiertelne choroby z autoagresji rozwijające się po jakimś czasie tylko u nich.

 3. „Małgorzata Kidawa-Błońska zakażona koronawirusem” , jak do tej pory, połowa mieszkańców Polski. Po co wypisujecie takie pierd…lety?

 4. Kidawa teraz myśli, bo jak padła nagłą śmiercią koleżanka Wasilewska to majtki z wrażenia mokre. Stawiam na to że nie zaszczepi się tak szybko. Niech myśli szybko bo zaraz koniec dostaw, przed UE należy wykazać się skutecznością a może nawet Merkel pochwali. Zawsze mamy Budke – gołodupkę z niemcami trzyma może coś podstawią towaru. Dla Hołowni starczyło.

Comments are closed.