Niewiarygodny pokaz zakompleksienia i służalczości. Poseł PO Pomaska w dziękczynnej tyradzie do Niemców i Unii za szczepionki [WIDEO]

Borys Budka i Agnieszka Pomaska. Zdjęcie: PAP/Marcin Gadomski
Borys Budka i Agnieszka Pomaska. Zdjęcie: PAP/Marcin Gadomski

Poseł Koalicji Obywatelskiej Agnieszka Pomaska postanowiła uświadomić Polakom, że łaskę szczepienia zawdzięczają Niemcom i Unii Europejskiej. Inaczej byśmy poumierali na koronawirusa.

Agnieszka Pomaska zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, w którym ulewa swe upławy myślowe na temat tajemnicy szczepień w Polsce.

Otóż według niej, szczepionki zawdzięczamy Niemcom i Unii, które dały nam swe własne preparaty.

– Ten rząd używa szczepionek, które nie są ich własnością, które zostały wynegocjowane przez Unię Europejską – mówi dramatycznie Pomaska kalecząc gramatykę. – To największe i najbogatsze kraje Unii Europejskiej podzieliły się z takimi krajami jak Polska.

I dalej Pomaska uświadamia nam, że pewnie Niemcy umierają, bo oddali nam swoje szczepionki. — To dlatego w Niemczech szczepienie nie idzie tak dobrze jakby mogło.

Co za poświęcenie ze strony Niemiec. Jesteśmy wzruszeni jak Hołownia przy Konstytucji. Zarażony koronawirusem Niemiec mówi na łożu śmierci: oddajcie moja szczepionkę Polakom. Wyciąga rękę z fiolką i wydaje ostatnie tchnienie. Dzięki temu nie pomarliśmy, a zwłaszcza Pomaska nie pomarła.

Internauci nie docenili jednak dziękczynnego wystąpienia Pomaski i szydzą z niej twierdząc, że to niewiarygodny pokaz kompleksów.

„Poziom mentalnego zniewolenia polityków PO, takich jak pani Pomaska, nie przestaje szokować, hamulce całkiem puściły.”

„Niemcy, dobre Pany, podzieliły się szczepionkami z nami, polakami-robakami. My niegodni ich stopy całować. A przecież mogli zabić”

Na rympał, na „chama”, bez podstawowej dbałości o konsekwencje, o zachowanie resztek pozorów. Opluć, udawać patriotyzm, wygadywać największe dyrdymały i kłamstwa, byle głośno i byle osiągnąć zakładany efekt czyli wyszarpać coś dla siebie. Brzydzę się” 

 

15 KOMENTARZE

  1. Ja swoją szczepionkę chętnie Niemcom oddam. Niemcy zawsze pragną „wytępić” Polaków a teraz wpadli na pomysł żeby sami sobie kupili trutkę zwaną dla niepoznaki szczepionką…

  2. Pomaska idiotko wiesz co mówisz ? Budka ją napuścił i robią loda niemieckiej prasie w wolnej chwili. Jak ten Budka chodzący zakompleksiony cymbał znalazł sobie ofiarę na spoty. Myszka Agresorka już mu nie wystarczyła, lubi trójkąciki?

  3. PeŁo słynie z takich posłów jak Pomaska czy Jachira , toć te głupiątka nawet do kuchni się nie nadają, bo żeby usmażyć placek kartoflany trzeba mieć kapkę rozumu! OTO przedstawicielka opozycji prącej do władzy- WSTYD.

  4. Taka to Pomaska jak świnka morska (kawia domowa znaczy). Ani PO ani maska. Poseł Pupka też bez maski…

  5. Zatęsknimy za P oraz S? Odnoszę wrażenie, że „politycy” PiS/okolic patrzą z klęczek i „politycy” PO/”opozycji” też z klęczek.
    Z tym, ze „dobra zmiana” mówi do Ż pokornie-błagalnie: nie kopcie już nas tak mocno, wszak ratowalismy etc. A opozycja mówi do Ż pokornie: kopcie nas kopcie, wszak mordowaliśmy/nasi rodacy mordowali. Róznica może niezbyt duża – błaganiem abosolutnie NIC się nie wskóra – ale jednak:). Tak to widzę….

Comments are closed.