Awantura Żydów w samolocie. Ultraortodoksyjni rabini odmówili noszenia masek [VIDEO]

W samolocie holenderskich linii lotniczych KLM lecącym z Nowego Jorku do Amsterdamu doszło do awantury na pokładzie.

Ultraortodoksyjni rabini nie chcieli założyć maseczek, modlili się i blokując oba przejścia w samolocie holenderskich linii KLM.

Jeden z pasażerów, który zamieścił nagranie z samolotu w sieci, napisał:

Lot KLM nr642 JFK – we wtorek 6 kwietnia. Brak maski, blokowanie wyjścia awaryjnego i brak szacunku dla innych pasażerów. Personel pokładowy poprosił ich o usadzenie i przestrzeganie zasad, ale odmówili.

W trakcie nocnego rejsu 6 kwietnia z Nowego Jorku JFK do Amsterdamu rabini zostali poproszeni przez personel pokładowy o założenie maseczek, ale odmówili.

Personel pokładowy poprosił ich, aby usiedli i uszanowali zasady bezpieczeństwa, ale zamiast tego rabini rozpoczęli modlitwę w obu korytarzach samolotu, blokując jednocześnie wyjścia awaryjne.

60 KOMENTARZE

 1. No i jak to sie skonczylo? Zostali przykladnie ukarani wysokimi mandatami i wyrzuceni z samolotu za zaklocanie lotu (moze nawet aresztowani, tak jak awanturujacy sie pijani podrozni), czy moze stewardessa zostala oskrazona o antysemityzm?

 2. No im chyba wolno:). Jedynie kto ich ma prawo ruszyć, to ubankowiona żydo-muna, bo ci są chyba jeszcze świętsi w kryteriach a) politycznej poprawności i b) władzy, jak sądzę
  (w samym kanonie a) to wiadomo: „najświętsza” jest czarna lesbijka, ale ….tylko powierzchownie. Wszyscy ją musimy kochać i uwielbiać :), ale tak naprawdę to władzy nie ma).
  Pytanie czy będą chcieli, w dzisiejszym świecie raczej nie, no w czasie wojny bywało inaczej……:)

 3. I takim chjom wzystko wolno. Oni powinni byc zamknieci w tych swoich gettac w Izraelu i miec zakaz wychodzenia do cywilizacji. Przeciez to sa regularne po j by na dzisiejsze standardy. Maja wolnosc w swoich zamknietych kregach wiec niech sobie tam uprawiaja swoje sredniowiecze.

 4. se zobaczcie jak Chasydzi modlili się tłumnie przy grobie cadyka w Leżajsku miesiąc temu. Media milczą i ujadają na tłumy w kościołach.

  • Zobaczyłem. Ale nie zobaczyłem policji legitymującej łamiących polskie nakazy i wymierzającej mandaty. I nie zobaczyłem „życzliwych”, którzy bezprawnie wkraczją do kościołów o fotografują wiernych.
   Zobaczyłem za to na jewish.pl kłamliwy tutuł artykułu: „W maseczkach ma grobie cadyka”

Comments are closed.