Prezydent Duda rozmawiał z królem Jordanii przez niepodłączony telefon? W sieci zawrzało [FOTO]

Prezydent Andrzej Duda rozmawia z królem Jordanii przez niepodłączony telefon?/Fot. Twitter
Prezydent Andrzej Duda rozmawia z królem Jordanii przez niepodłączony telefon?/Fot. Twitter

Wiele emocji wzbudziło wśród internautów zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy rozmawiającego przez telefon z królem Jordanii. Uwagę użytkowników sieci przykuł telefon. Nigdzie nie widać bowiem, żeby był on podłączony. Do kontrowersji wokół zdjęcia odniósł się rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

„Prezydent rozmawia z królem Jordanii w maseczce. Przez niepodłączony telefon. Czy TAM ktoś myśli? A może rozmyślnie robicie sobie jaja z tego… jak mu tam…” – napisał jeden z użytkowników, załączając zdjęcie Andrzeja Dudy z telefonem. Tą samą fotografią na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta zilustrowano informację o rozmowie.

Do komentarza internauty odniósł się rzecznik prezydenta Błażej Spychalski, oświadczając, że to „#fakenews”. „Po pierwsze tego typu rozmowy przeprowadza się wspólnie ze współpracownikami przebywającymi w tym samym pomieszczeniu. Stąd maseczka. Co do drugiego „newsa” to może trudno to sobie wyobrazić ale ten telefon może być także podłączony do linii z boku aparatu” – zapewniał.

„W środę, 7 kwietnia br., Prezydent Andrzej Duda rozmawiał telefonicznie z królem Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego Abdullahem II” – przekazała Kancelaria. Prezydent składał życzenia z okazji przypadającej 11 kwietnia 100. rocznicy powstania Jordanii.

„Obaj przywódcy wyrazili nadzieję, że pokonanie pandemii umożliwi powrót do wysokiej dynamiki kontaktów dwustronnych. W tym kontekście Król Abdullah potwierdził wolę złożenia wizyty oficjalnej w Warszawie w możliwie szybkim terminie” – poinformowano.

Przywódcy obu państw rozmawiali także o sytuacji w regionie Bliskiego Wschodu. Podkreślali wagę dwustronnej współpracy wojskowej, a także udział w działaniach Globalnej Koalicji przeciwko Państwu Islamskiemu.

„Prezydent Duda podziękował za gościnność, jakiej doświadczają polscy żołnierze przebywający w Jordanii od 2016 roku. Rozmówcy wymienili także uwagi na temat dalszych losów procesu pokojowego w regionie” – czytamy.

Źródła: Twitter/prezydent.pl

34 KOMENTARZE

 1. Wstyd a raczej Pośmiewisko a najważniejsze ten PAD nie jest żadnym Prezydentem jest uzurpatorem w Bananowej Republice nie złożył przysięgi na Legalna Konstytucję

 2. a ja głupek,myślałem że nie ,,zarażę się śmiercionośnym wirusem” przez telefon.Od tera wyłonczam komurkie.Trza bacznie obserwować naszo władze,i ich naśladować-bo ot moondrego można sie wiela nauczyć.

 3. Pan prezydent Dupa Andrzj to taka nasza polska maskotka. Taka kukiełka która mysli, że ma coś do powiedzenia i od czasu do czasu coś bąknie…
  Śmieszne to wszystko ale niestety prawdziwe…

 4. Od kąd powstał internet to okazało się że tylu idiotów jest na świecie !!!! Ot baranina i gówniażeria !!!!

 5. Mam podobny model telefonu w pracy, w zaznaczonym miejscu jest suwak do regulacji głośności dzwonka, kabel podłącza się od dołu, między nóżkami

 6. Mały, infantylny, niedowartościowany człowieczek, który się cieszy, że jakiś satrapa chce z nim mówić. Żałosny Adrianek z przedpokoju /portierni/ z Ucha prezesa.

 7. Tak państwo islamskie… zawiązują się osie Iran-Chiny vs Izrael-USA-Jordania-Polska(?) czyli już niedługo, rozpędzamy się.

  • sha -zamknij sie przygłupie! Wpisujesz się w trzodę bezmyślnie komentujących np. Andżej Juda, „cierpienie młodego kretyna”, juzef kacapienko -silący się na dowcipnego… typowy niedorozwój emocjonalny bez tożsamości. Mat, Szalom nudzący się hultaj bez pomysłu na własne życie.

  • Toja idiotko bezprzewodowy telefon nie ma kabla przy słuchawce. A Adrianek udaje, że rozmawia z królem Łubu-dubu jak dziecko w wieku 3 lat.

Comments are closed.