Scenariusz został nakreślony? Semeniuk przyznała, że rząd zafunduje Polakom to samo, co w 2020 roku

Semeniuk
Wiceminister Olga Semeniuk. / foto: YouTube: Życie Stolicy

Wiceminister rozwoju Olga Semeniuk ujawniła na antenie TOK FM, że scenariusz koronaobostrzeń na ten rok został już nakreślony – w poprzednim. Teraz tylko będziemy powtarzać to samo, co działo się w 2020 roku.

Na antenie TOK FM Olga Semeniuk przyznała, że odmrażanie gospodarki po lockdownie będzie odbywało się analogicznie do tego, co działo się rok temu.

Kluczowa jest tu data końca obowiązywania koronarestrykcji. W tym momencie „dwutygodniowy” lockdown został wydłużony do 18 kwietnia 2021 roku.

Pytana, czy rząd ma plan powrotu do normalności, Semeniuk przyznała, że istnieje on „już od roku”.

– Będzie on wyglądał analogicznie do 2020 roku. W maju rok temu również mieliśmy do czynienia z etapem odmrażania gospodarki, kiedy staraliśmy się sukcesywnie i równolegle otwierać różne gałęzie – przypomniała.

Scenariusz ten ma zostać powtórzony, gdy tylko poprawi się „sytuacja epidemiczna” w kraju. Resort rozwoju ma rekomendować „jak najszersze otwarcie gospodarki”.

– Jesteśmy na to gotowi, protokoły bezpieczeństwa są gotowe i aktualizowane przez moich pracowników na bieżąco – zapewniała.

Źródła: TOK FM/DoRzeczy

18 KOMENTARZE

    • 100/100 Dokładnie! – choć powinno być „elita”… Dwie obce i wrogie Polakom nacje rządzą się w kraju Polaków i za pieniądze Polaków! Jak Polacy bronią się przed tymi odwiecznymi wrogami? No jak!? Jak ktoś myśli, że obcy i odwieczni wrogowie Polaków zrobią coś dobrego dla Polaków to jest ostatnim głupcem!! Wiesz już Polaku na co i dla kogo są przeznaczane twoje pieniądze, czy jeszcze nie wiesz!?

  1. Czyli cała ta zabawa jest już ustalona wprzód i nie chodzi o realne zagrożenie „koronawirusem”, tylko o planowe sterowanie społeczeństwa strachem.

  2. Niech ktoś się teraz obruszy że to nie planowanie, czyli potwierdzona teoria spiskowa iż jest to PLANDEMIA !!!!!

  3. Według swego widzimisię Krzywousty co jakiś czas ma ogłaszać pogorszenie sytuacji i zamykać ludzi na 2 tygodnie, by po tym czasie, niczym zbawiciel ogłosić z telewizora dobrą nowinę, ze rząd uporał się ze wzrostem zakażeń. Powinien jeszcze wsadzić Hołownię przed kamery, ten zalany łzami z sukcesu rządu zrobiłby takie wrażenie na Polakach, że PiSowi podskoczyłoby do 90%.

  4. Pinda mówi że wszystko jest zaplanowane, tylko kur….. czemu Polacy robią na złość Morawietzkemu żydowi i nie chcą się „szczepionkować”. Nie chcą sobie genów poprawić? Straszne. Niech ją Dworczyk dalej przekłada.

  5. STRACH i MIŁOŚĆ to dwa przeciwstawne bieguny, pierwszy zabija, a drugi leczy i unosi na skrzydłach Źródła Wszechrzeczy.💞
    Wybór należy do każdego z Nas indywidualnie.

  6. Jakieś oni maja takie popier…ne nazwiska, za PełO mynystrem był niejaki Siemoniak zza Buga, teraz ta Semeniuk też chyba z Drohobycza.

Comments are closed.