Była „kawiorowa” lewica, teraz są „kawiorowi” antyrasiści i queerowcy

Patrisse Cullors Fot. Wikipedia

Współzałożycielka ruchu Black Lives Matter Marxist kupuje sobie willę o wartości 1,4 miliona dolarów w bardzo ekskluzywnej i „białej” dzielnicy pod Los Angeles. Dorobiła się na BLM i LGTB…

Patrisse Cullors to amerykańska aktywistka LGBT i działaczka ruchu Black Lives Matter. Okazuje się, że aktywizm polityczny nieźle się opłaca, zwłaszcza ten jak najbardziej lewicowy.

Oczywiście, nabycie willi i wejście do „klasy posiadaczy”, nie przeszkodzi pani Patrisse Cullors dalej pleść o „przywilejach białych” i „systemowym ucisku”.

Nieruchomość znajduje się według Daily Mail w Topanga Canyon. Trzy sypialnie, trzy łazienki, bardzo duża sala recepcyjna, wszystko za bagatela… 1,4 miliona dolarów. 88% mieszkańców dzielnicy, w której osiedliła się Patrisse Cullors, jest rasy białej.

Amerykańska aktywistka zakładała BLM jeszcze w 2013 roku. Na jej obronę trzeba powiedzieć, że uruchomienie Black Lives Matter nie było najgorszą transakcją finansową dekady. Według Daily Mail od 2013 roku ruch zebrał ponad 90 milionów dolarów darowizn.

Oprócz finansowego sukcesu Black Lives Matter, queerowa i antyrasistowska aktywistka podpisała niedawno „wielopoziomową i wieloletnią” umowę produkcyjną z Warner Bros. Aby tylko Patrisse Cullors nie zapomniała o marksizmie, z którym dotąd się identyfikowała.

Źródło: VA

6 KOMENTARZE

  1. Któż jest tym hojnym sponsorem dla tych BLM i lgbt, bo Soros to raczej drobny pośrednik… U nas „wolontariuszka” wściekłych błyskawic niejaka Lempart, ponoć też się dorobiła sumki z 6-cioma zerami… Wszystkich „prześladują” biali i inni normalni, bo to „rasiści” i wszystkie foby świata, a tylko oni nie są sponsorowani przez nikogo i tylko ci normalni i biali najwięcej stracili i tracą… Wszystko na opak!…

  2. szare lewactwo, któremu pokazuję to zakłamanie w dążeniu do „równości” po prostu nie przyjmuje tego do wiadomości. Więc jestem sobie rasistą , antysemitą, fałszywym katolem, homofobem , psychicznie chorym z nienawisci… więcej grzechów nie pamiętam

  3. Od początku było wiadome, że za tymi sloganami kryje się tylko zwykła chęć wzbogacenia się, a kobiety, czarni i homo są tylko pachołkami, które w każdej chwili można wyjąć ze schowka, a po skończonej zadymie wywalić na śmietnik.

  4. Ze 30 % „białych” z tej dzielnicy, jak sądzę, pochodzi z tej etny, z której jest najwięcej inzynierów społecznych, m. in. „nadających moc” takim jak Patrisse. Pewnie olbrzymia większość z tych 30%, mówi jak Patrisse, „przywalając białym”. A mimo to są w uprzywilejowanej mniejszości. choć pono biali.

    • Mniejszośc z tych 30%, jest „konserwatywna” i mniej mówi, a może nawet czasem trochę krytykuje Patrisse. Ci też są w uprzywilejowanej mniejszości. I wgląda na to, ze ani większa ani mniejsza grupa, tego nie potrafi uszanować…

Comments are closed.