Brutalność policji w Głogowie. Kobieta pobita przez funkcjonariusza [VIDEO]

Foto: Twitter OtwieraMY
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Policja w państwie PiS przekracza kolejne granice zdziczenia. Protest antylockdownowy w Głogowie skończył się brutalną pacyfikacją – w tym kobiet.

W Głogowie odbył się drugi protest przeciwko obostrzeniom. Polacy wyszli na ulice, bo mają dość lockdownu.

Jak donosi portal Nasze Miasto Głogów protestujący zebrali się na Bulwarze nad Odrą. Było tam ok. 100 osób, w tym lokalni kibice.

W odpowiedzi ruszyły spore oddziały policji. Do akcji rzucono nawet antyterrorystów.

Kolumna protestujących przeszła przez starówkę, ale na alei Wolności policja zablokowała im dalszy marsz. Zamieszki zaczęły się przy pobliskiej stacji paliw.

Doszło tam do przepychanek między kibicami a policją. W pewnym momencie funkcjonariusze użyli gazu łzawiącego.

To jednak nie zatrzymało przeciwników obostrzeń. Marsz grupy uczestników protestu przeszedł osiedlowymi uliczkami i wrócił na Słowiańską.

Tam został zablokowany przez siły policyjne. Ale doszło też do szokujących wydarzeń.

Na nagraniach udostępnionych przez inicjatywę OtwieraMY widać jak policjant bije pałką jedną z kobiet. Kobieta jest też szarpana i rzucona na ziemię.

Te zachowanie policji wywołało oburzenie nawet popierających obostrzenia dziennikarzy.

Źródło: Nasze Miasto Głogów / OtwieraMY

77 KOMENTARZE

 1. O skuchwesyn, milicja polin coraz bardziej zuchwała. Trzeba bedzie fabryki powrozów budować, aby pozwolic ludobójcom podyndać na wietrze.

 2. jak można się inaczej wyrazić że tego psa matka urodziła zwyrodnialca bandytę psychopate idiotę PSIE pierdo…..ny gdyby to była moja żona już byś był martwy mimo wszystko karą dla ciebie śmieciu powinna być kara śmierci.!!!

 3. podziękujcie za to waszemu przygłupawemu wodzowi dudzie i jego kretyńskim kolesiom niedzielskiemu pinokiowi i kaczorowi Natychmiast znieść lokdałn i nakaz zakrywania twarzy szmatami bo się to źle skończy dla wszystkich !!!

  • A może policjant nie wytrzymał nerwowo. Mało było przykładów jak Julki bezczelnie
   obrażają policjantów.

   • Na calym swiecie widac jasno brutalna policje w akcjach anty-covid.
    W obronie klimatu sa bardzo wyrozumiali.

    Ten zolnierz rezimu( bo nie policiant) wykonywal swoje rozkazy.
    Dostana nakaz napoerdalac to wala. Proste.

   • Nie patrzysz obiektywnie. Policjant, który nie wytrzymał nerwowo powinien być dyscyplinarnie wyrzucony z pracy i ukarany za chuligański czy bandycki czyn jak każdy inny obywatel. Pałka i inne środki przymusu bezpośredniego jedynie w państwie policyjnym używane są jako coś czym się karze obywatela, a używane w normalnym kraju mogą być jedynie dla powstrzymywania agresji.

 4. piss na to pozwala i chwali bandytow to jest jak jest. Jeden z drugim by dostal zarzuty to by sie skonczylo kozakowanie mo. prokuratura zero dziala najlepiej w historii iv rp.

   • Milicjanci jak na razie są silniejsi.
    Ale zobaczycie – kobiety poćwiczą jeszcze trochę na siłowni i będą od nich silniejsze.
    Zaraz, zaraz… siłownie zamknięte. hehehe.

    Tak na prawdę to dobrze że kobiety dostają manty bo to one zwykle głosują „propaństwowo”. Ale jak się nery jednej i drugiej odbije to ich miłość do państwa też się skończy.

 5. no i jak dlugo jeszcze bedziecie gestapo od oblakanej kaczki nagrywac?!nie ma kostki,nie ma sztachet???,ale pewnie rurkowcy nie wiedza jak sie obsluguje takie narzedzia samoobrony przed gestapo??

 6. A Łukaszenkę ten pier…lony Pinokio będzie pouczał. Ty posrany cieciu, ty nie jesteś wart by Łukaszence buty czyścić. Twój mocodawca niejaki pejs Soros funduje rozróbę na Białorusi i myśli, że mu się to uda twoimi brudnymi łapami.

  • O czym opowiadasz, dziwny człowieku? Łukaszenka to pod tym akurat względem ten sam typ wyrosłego w socjalizmie i etatyzmie człowieka, tylko jeszcze w większym stopniu stosuje brutalność policyjną w stosunku do tych co mu się sprzeciwiają.
   Toć on zupełnie bez potrzeby kazał bić niechętnych mu już przed laty, kiedy ogromna większość Białorusinów go popierała bez najmniejszych zastrzeżeń.

 7. Wylot ze służby, albo ta faja, albo dowodzący akcją – jeśli nikt się nie przyzna. Pani należy się odszkodowanie od głogowskiej policji, pokryte z kieszeni sprawcy ataku bądź jego przełożonych. Przepraszam, rozmarzyłem się. Ukręcą łeb sprawie.

 8. Łukaszenka nie dał się przekupić za 90 mln euro a potem firmy farma dawał 10 razy tyle tj. 900 mln. euro i też Łukaszenka nie dał się przekupić . Pinokio pewno od razu się zgodził jak większość polityków ze świata polityki . A kiedyś w Polityce przeczytałem , że polityk to sqr..syn ! Tak to potwierdza się do dzisiaj !

 9. To nie policja tylko PiS-owskie gestapo. Uzbrojony po zęby, nietykalny damski bokser. Mam nadzieję, ten bandyta zostanie wcześniej czy później ukarany jak i cały bandycki PiS.

 10. w tym przypadku ta Julka nie rządała zabijania nienarodzonego dziecka , lecz wolnosci dla Polaków, respektowania Prawa łamanego przez rząd i policję,

Comments are closed.