Dr Bodnar ostro: „Nie chcę być lekarzem w tak zakłamanym kraju”

Dr Włodzimierz Bodnar. / foto: YouTube

Mocny wpis specjalisty ds. chorób płuc dra Włodzimierza Bodnara. Lekarz opublikował na stronie swojej przychodni gorzkie słowa.

Dr Włodzimierz Bodnar od wielu miesięcy z powodzeniem leczy pacjentów z Covid-19 amantadyną.

„Jeśli uważam, że jestem w stanie uratować choćby jednego pacjenta a nie zrobił bym tego, byłoby to niezgodne z moim przekonaniem. Nie byłbym wart zawodu lekarza” – podkreślił Bodnar.

Mimo że lekarz od wielu miesięcy zwracał uwagę na skuteczność amantadyny w leczeniu koronawirusa, dopiero teraz rozpoczęły się w Polsce badania nad nią pod kątem Covid-19.

„Ministerstwo Zdrowia jest niepocieszone, bo wymusza się badania nad amantadyną na siłę … to ogłoście od razu wyniki badania, że nie wykazały skuteczności amantadyny! Po co czekać?” – dodał rozgoryczony lekarz.

„Proszę jednocześnie pozbawić mnie prawa wykonywania zawodu, bo nie chcę być lekarzem w tak zakłamanym kraju” – skwitował ostro.

Źródło: Facebook

30 KOMENTARZE

  • W sprawie leczenia chorób zakaźnych ufam tylko p. doktorowi Bodnarowi. Ten człowiek sam więcej wyleczył ludzi niż 10 szpitali ” covidowych „.

 1. Tylko takiemu lekarzowi jak pan Bodnar mogłabym zaufać. Mam aż nadto wiele dowodów, że lekarze nie leczą ludzi tylko przepisują bezrefleksyjnie lekarstwa. Specjalizują się wyszukiwaniu chorób, które przy minimalnych zmianach w trybie życia, żywienia można uniknąć. Teraz zamiast zdrowego trybu życia i wspierania odporności witaminami, promują preparat genowy na C-19. Przyjmowanie witaminy D3 w odpowiednich dawkach daje 65% ochrony, zastrzyk z mRNA 67% ochrony+powikłania.

   • Szanowny, durnowaty trollu: pan dr Bodnar leczy ludzi, którzy zgłaszają się do niego dobrowolnie, podczas gdy twoi mocodawcy przeprowadzają różne eksperymenty medyczne na całym społeczeństwie pod przymusem.

   • Jego pacjenci przynajmniej mają wybór, leczenie albo/i szczepienie. On jest pulmunologiem i ma prawo nie znać się na terapii genowej.

   • J-24 i Iwona pokazują tutaj swoimi wpisami jakimi są kretynami nie rozumiejąc tekstu pisanego. Takie właśnie debile wybierają pełowców, pisowców i hołowniowców. Dlatego dr Bodnar powinien zadbać o siebie i uciec do jakiegoś kraju w którym tylko władze są durne a społeczeństwa normalne, czyli takie które warto jest leczyć.

 2. Zawsze jest rozwiązanie – w Emiratach lepiej go będą traktować a i zarobi więcej od pogrobowców UB-cji rozlokowanych w państwowych spółkach.

  Polska to taki kraj, gdzie nikomu nic się nie opłaca a jak ktoś się dorobi to go państwo okradnie.
  Nawet najbogatsi Polacy działający na terenie kraju są majątkowo pętakami w porównaniu z bogatymi Niemcami, Ruskami, Chińczykami, Szwajcarami, Arabami czy Murzynami.

 3. Co do przeciwskazań to są jeśli chodzi o amantadynę ale na ten lek mamy już wszystkie dane zawarte w ulotce i jest wiadomo jakie grupy ryzyka i kogo można leczyć. Zmniejszyłoby się liczbę chorych jak i zgonów, natomiast państwowa władza wie lepiej i wolą by ludzie zdychali w szpitalach, część z tego wychodzi tylko sobie leżąc a część nawet po przejściu zakażenia nie raz nie wychodzi bo zamiast leczyć to leżą dalej aż wydobrzeje albo umrze.

 4. niestety ma racje.nikogo nie interesuje leczenie ludzi i ich zdrowie. zloczyncow i psychopatow z „rzadu”interesuje tylko wyszczepianie bydla

 5. To nie są sadyści zwykli ci z rządu to sa sadyści cwaniaki ,jak mogą dopuścić do wyleczenia kiedy jeszcze ci co mieli nie zarobili na covidzie tyle ile należy

 6. Panie doktorze niech pan nie rezygnuje z zawodu. Potrzeba nam uczciwych lekarzy jak nigdy wcześniej. Ja za trzy lata proszę o azyl na Białorusi bo też nie chcę żyć w tym żydowskim kraju ale u kogo będę się leczył przez te trzy lata jak tacy jak pan zrezygnują zawodu?

 7. Lekarze Wyklęci (jak dr Bodnar) i niestrudzeni, wyśmiewani i gnojeni przez główny nurt -badacze labiryntów medfarmy jak pan Zięba, kiedyś będziecie mieć pomniki (chociaż). Dzisiaj jest czas betonowych dziadów jak simon, horban, gut czy grzesiowski ale i nowego nawiedzonego narybku jak med-superstar fiałek, czy już eks-szyderca rogiewicz. Ale niedługo przyjdzie czas rozliczeń. I przyjdzie nowe pokolenie wychowane w PRAWDZIE i SUMIENIU i posprząta po tych bękartach Hipokratesa. TYlko ofiar szkoda.

 8. Zamiast zająć się profilaktyką,tylko nawołują do szczepienia. Mafia nie rząd, marnują nasze ciężko zarobione pieniądze. A tu taki wspaniały lekarz , za chwilę znajdzie posadę w Szwajcarii i będzie szanowany jak nikt.

  • Debilem to jednak trzeba się urodzić, amantadyna jest w obrocie od trzydziestu lat, wszystkie skutki uboczne i grupy ryzyka są znane kretynie/ko, a zarabia tylko producent, ponieważ patent już dawno jest uwolniony, ale pare groszy zarobione jest nie?

 9. To nie zakłamane, a okupowane państwo. Po 89 przez tą samą nację, która po wojnie z nadania Moskwy tu rządziła. Usilnie pracują by obrzydzić Polakom życie w Polsce, a Polaków obrzydzić w świecie.

Comments are closed.