Trzy zamachy na białych w USA. W mediach cisza, a White Lives Matter niczego nie podpala

Futbolista Adams Fot. Twitter Diaconesco

Kiedy zabójca jest czarny, a ofiary białe, w mediach panuje nieproporcjonalna cisza w porównaniu, gdy na szachownicy zbrodni kolory są odwrotne. Stawia to pytanie o ilość ideologicznego sosu, którym podlewane są niewątpliwie okropne przypadki morderstw na Afroamerykanach, czy Azjatach?

W tym tygodniu, 10 kwietnia miała miejsce strzelanina zignorowana przez media np. w Europie. W Rock Hill (Karolina Południowa), niejaki Phillip Adams, były futbolista, zabił 5 osób, w tym dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat oraz ich dziadków w wieku 70 i 69 lat.

To trzecia zbrodnia tego typu. W tym samym okresie mieliśmy 10 białych zmasakrowanych w supermarkecie w Boulder Colorado przez Syryjczyka (22 marca). Do tego zabójstwo białego policjanta pod Kapitolem, tym razem przez czarnoskórego islamistę.

Jednak zamiast pojawienia się jakiegoś White Lives Matter na ulicach miast, podpalania aut i demolki infrastruktury, życie toczy się dalej. Demokraci zaś wytłumaczą, że to tylko „kolejne przykłady bezsensownej przemocy z użyciem broni” i obrócą… kota ogonem.

Dodatkowo oskarżą więc producentów broni, a nie osoby które ją trzymają. Wylewają pomyje na NRA (Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki), które broni drugiej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych. Wreszcie oskarżą „skorumpowanych polityków”, którzy im pomagają.

6 KOMENTARZE

  1. Co ciekawe latynosi, których jest więcej, posiadają liczniejsze gangi niż Czarni i tak się nie zabijają między sobą jak murzyni

  2. CIA, Operacja Mockingbird, wiadomo do kogo należą media, u nas są CIA 24 / TVN, TVPis który służy USrealowi, Polsat, Newsweek Polin, Gazeta Polińska, Gazeta Wybiórcza …
    No i Pedowood propaganda multi kulti, nazi feminizmu, lgbtq … w mediach filmach typu T: Dark Fate, Cap Marvel, Birds of Prey …
    Nie wspomną że najczęściej w USA zabijają czarni nawet innych czarnych, nawet w serialu Luke Cage się wysilili na to chociaż to nie pasuje do Disneya :)

Comments are closed.