Policja przerwała wesele. Artur Dziambor komentuje: do sądu o srogie odszkodowanie

Policja przerwała wesele w Malanowie.
Policja przerwała wesele w Malanowie. (Fot. screen z filmu)

Para młoda powinna teraz wystąpić do sądu o srogie odszkodowanie, takie by pokryło zarówno kolejne wesele, jak i podróż poślubną, ale taką dookoła świata najlepiej – skomentował Artur Dziambor przerwane przez policję wesele w Malanowie.

Policja oraz sanepid pojawili się w sobotę około godziny 19 w sali weselnej w Malanowie w Wielkopolsce.

Na miejscu wylegitymowano 81 osób, uczestników zdarzenia, członków zespołu muzycznego oraz obsługi.

– Ten incydent będzie przedmiotem policyjnego dochodzenia. Wobec właściciela obiektu sanepid wydał decyzję o zaprzestaniu działalności polegającej na organizowaniu imprez okolicznościowych i zgromadzeń, decyzja ta miała rygor natychmiastowej wykonalności. W związku z tym wszystkie osoby obecne w lokalu musiały go opuścić – powiedział Latuszewski.

Interwencja zakończyła się po czterech godzinach. Policja badała możliwość popełnienia przestępstwa polegającego na sprowadzaniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej.

Za takie „przestępstwo” grozi nawet ośmioletnie więzienie.

Dziambor komentuje przerwane wesele

Do sytuacji z Malanowa odniósł się poseł Konfederacji, Artur Dziambor.

Zamieścił zdjęcie policyjnej interwencji, które podpisał: „Patrzę na to zdjęcie i cisną mi się na klawiaturę słowa, wiecie o które mi chodzi”.

„Para młoda powinna teraz wystąpić do sądu o srogie odszkodowanie, takie by pokryło zarówno kolejne wesele, jak i podróż poślubną, ale taką dookoła świata najlepiej. Liczę na uczciwe sądy w takich sprawach” – wskazał poseł.

„Ta paranoja niedługo się skończy. Pamięć po tym jak zachowywała się władza wykorzystująca swój monopol na przemoc i swoich funkcjonariuszy, aby uprzykrzać ludziom życie pozostanie” – zakończył Dziambor.

17 KOMENTARZE

  1. Panie Dziambor nie słowa a czyny tu są potrzebne. Trzeba dobrego papugi ,aby podjął w tym kierunku kroki .Wasza partia ma w szeregach prawników więc pomóżcie tym ludziom.

  2. Bohaterska policja bohatersko walczy z wirusem – i pomyśleć ile energii i pieniędzy idzie na egzekwowanie tego bezprawia, przy okazji niszczy się cudze życie w imię nie wiadomo czego

  3. Super globalne elity w 12 językach wyjawiły ich plan, należy utrzymywać populację PONIŻEJ 500 milionów – patrz Georgia Guide Stones.
    Ciekawe ilu spośród szeregowych funkcjonariuszy policji, wojska, sanepidu, POPiS zmieści się w tym limicie (ponad 93% redukcja).

  4. Po pierwsze jakim prawem wpuszczono tych imbecyli w mundurkach na prywatną imprezę bez nakazu prokuratora – naruszenie konstytucji RP, po drugie – czy ta łajza w mundurku filmująca salę i gości weselnych miała ich zgodę na filmowanie – art. 81. Ustawy o Prawie Autorskim. Radzą jak wyżej porozumieć się z dobrym prawnikiem i do sądu z tą bandą pomyleńców i terrorystów.

Comments are closed.