Teksas: Strzelanina w szkole w Knoxville. Nie żyje uzbrojony uczeń [VIDEO]

Strzelanina w szkole w Knoxville.
Strzelanina w szkole w Knoxville. (Zdj. screen/YT/CNBC)

Jedna osoba poniosła śmierć w strzelaninie w szkole średniej w Knoxville – poinformowała w poniedziałek policja w tym mieście w stanie Tennessee. Ranny jest jeden funkcjonariusz, ale jego życie nie jest zagrożone.

Zgodnie z oświadczeniem policji po godzinie 15 czasu lokalnego funkcjonariusze wkroczyli do szkoły Austin-East Magnet High School, gdzie znajdował się uzbrojony mężczyzna. Policjanci znaleźli go w łazience. Wtedy agresor oddał strzał w kierunku jednego z nich.

W wymianie ognia zginął uzbrojony uczeń, a funkcjonariusz został ranny, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia aresztowano jedną osobę, ale jest to podobno tylko świadek zdarzenia – informują amerykańskie media.

Policja poinformowała, że nie ma więcej ofiar strzelaniny. Trwa śledztwo, do wiadomości publicznej nie podano do tej pory informacji na temat możliwych motywów napastnika w szkole. Biuro szeryfa w Knoxville przekazało, że sytuacja jest opanowana, a gmach szkoły bezpieczny.

Źródła: PAP, nbcnews.com

5 KOMENTARZE

  1. A wszystko dlatego, ze pozostale dzieciaki nie mialy broni. Wtedy nie trzebaby wzywac policji bo by sie same powystrzelaly.
    Jakaz oszczednosc pieniedzy podatnika.

  2. Trochę dziwny ten artykuł. Czy to ów „uzbrojony uczeń” był „agresorem”? I panowie redaktorzy nie można „oddać wystrzału” w kierunku policjantów, ani w żadnym innym. Można wystrzelić albo oddać strzał. Wystrzał to może najwyżej zabrzmieć.

Comments are closed.