23-latka zabiła sędzię w wypadku samochodowym. Twierdziła, że jest Harrym Potterem

fot. twitter.com/MCzmiel

Mieszkanka Florydy została aresztowana po zabiciu 75-letniej sędzi. W trakcie zatrzymania kobieta twierdziła, że jest Harrym Potterem.

Do szokującej tragedii doszło na Florydzie. 23-letnia Natasia Snape zabiła 75-letnią sędzię i poważnie raniła 6-letniego chłopca.

Kobieta wjechała samochodem na chodnik. Według policji kobieta twierdziła, że jest Harrym Potterem.

Dlaczego kobieta nagle wjechała na chodnik? Możliwe, że ma to związkiem z silnymi narkotykami, które śledczy odkryli w torebce 23-latki.

75-letnia Sandra Feuerstein była sędzią w Nowym Yorku od 2003 roku. Natomiast 6-letni Anthony Ovchinnikov trafił do szpitala.

Według ustaleń sądu, Snape nagle wjechała na chodnik i uderzyła w sędzię. Następnie wycofała pojazd na drogę i uderzyła w chłopca na pasach.

Po wypadku kobieta odjechała do Delray Beach. Tam miała wypadek i rozbiła samochód.

Kobieta miała w konwulsjach patrzeć się w dal i mówić, że nic jej nie jest. Gdy została zabrana do ambulansu 23-latka zaczęła krzyczeć, bić się z lekarzami i wrzeszczeć, że jest Harrym Potterem.

Kobieta została aresztowana.

Źródło: The Guardian

15 KOMENTARZE

  1. Propagatorzy ćpania:Konrad Berkowicz, Artur Dziambor, Jakub Kulesza,Dobromir Sośnierz,Adrian Zandberg oraz Marcelina Zawisza powinni być dumni z tak efektownego wypadku,spowodowanego zażywaniem narkotyków.

    • Najbardziej ciekawym jest to, że o narkotykach zawsze mają najwięcej do powiedzenia ci co nic o nich nie wiedzą. Ot jesteś przykładem. Potrafią tylko pieprzyć trzy po trzy. Jakby miała 3 promile to byłoby wszystko w porządku?

        • A skąd wiesz, że wie? O zakazach narkotyków najczęściej pieprzą ci co ich nie biorą. Podobnie było z wprowadzeniem prohibicji. Przy okazji nasuwa się pytanie czy jakby zrobiło to po trzeźwemu to byłoby ok?

  2. Wpadła, bo nie miała maseczki. Gdyby miała, albo dwie, to każdy by uwierzył, że to Harry i że spieszy się na pogrzeb dziadka.

    A widzieliście Williama? Który z nich jest synem Karola, ten rudy czy przeciwnie?

Comments are closed.