Jeszcze więcej szprycowania. Ekspert Rady Medycznej przyznał, że szczepienia będą powtarzalne [VIDEO]

Prof. Miłosz Parczewski. (Zdj. screen/RMF FM)
Prof. Miłosz Parczewski. (Zdj. screen/RMF FM)
Prenumerata Najwyższego Czasu!

W rozmowie z RMF FM prof. Miłosz Parczewski, specjalista ds. chorób zakaźnych i członek Rady Medycznej przy premierze, przyznał, że szczepienia na Covid będą najprawdopodobniej powtarzalne. Stwierdził również, że noszenie masek na świeżym powietrzu jest bez sensu.

Komisja Europejska negocjuje dostawy niemal 2 mld dawek szczepionki Pfizera na lata 2022-2023.

– Szczepienia antycovidowe prawdopodobnie będą powtarzalne, z dwóch przyczyn. Jedna przyczyna to ta, że najprawdopodobniej będzie ono (szczepienie – przyp. red.) ważne przez rok, że tak jak na grypę się doszczepiamy co rok, to będą spadki ochronnych mian przeciwciał. Tego jeszcze do końca nie wiemy. Ale druga rzecz, którą obserwujemy i która jest bardzo szeroko dyskutowana, to nowe warianty – przyznał Parczewski.

– Akurat szczepionki mRNA stosunkowo łatwo jest dopasować do ewolucji wirusa, czyli zmienić tak, żeby w tej szczepionce był nowy wariant. Tak jak mówimy, mamy wariant brytyjski, brazylijski, więc te szczepionki będą na pewno uaktualniane, tak jak to się robi w przypadku szczepionek na grypę – dodał.

Bezsensowne restrykcje

Ekspert Rady Medycznej przy premierze odniósł się także do koronarestrykcji. Przyznał, że niektóre z nich są zupełnie bez sensu i nie mają żadnych podstaw naukowych.

– Otwarcie salonów fryzjerskich jest dyskutowane w różny sposób. Wiele krajów nigdy ich nie zamknęło. Nie ma dobrych danych (pokazujących – przyp. red.), że ta decyzja była dobra – przyznał.

Przyznał, że podobnie jest z noszeniem masek na świeżym powietrzu. – Na zewnątrz nie dochodzi do istotnej liczby zakażeń, czyli to noszenie masek na dworze możemy powiedzieć, że jest bez sensu – mówił.

Bezprawny nakaz maskowania

Jak podkreślał dr Piotr Witczak, który zebrał ponad 100 publikacji naukowych, dowodzących że maski nie tylko nic nie dają, ale mogą być szkodliwe – „jest nie tylko bez sensu, ale również pseudonaukowe, szkodliwe i nielegalne (Sygn. Akt II W 155 /21)”.

Lockdown i maski bezzasadne

„Czy już wiadomo dlaczego członkowie Rady Medycznej porównują lockdown i maski do spadochronów i pasów bezpieczeństwa?
Bo nie mają wystarczających argumentów naukowych!
Z przykrością stwierdzam, że społeczeństwo to zaprogramowane przez media i rząd roboty. Bez nowej aktualizacji systemu łaskawie wgranej nam przez Ministra Zdrowia-ekonomistę i medialnych pupilków będziemy dalej niszczyć własne zdrowie i zmuszać innych do przestrzegania nielegalnych i szkodliwych nakazów” – skwitował lekarz.

Źródła: RMF FM/Facebook/nczas.com

13 KOMENTARZE

 1. ,,Szczepionki ” nie służą ochronie przed wirusem. Celem ich jest depopulacja ludności i zmiana DNA człowieka, żeby zrobić z niego transhumanistycznego robota pozbawionego wolnej woli , agresji i woli bycia wolnym. Biotechnologie są już opracowane.Chodzi o to ,żeby zoperować społeczeństwo w tym kierunku bez jego zgody i wbrew jego woli i interesowi.

  • Tyle że ta cała „depopulacja” cofnie cywilizację do czasów starożytnego Egiptu. Myślisz że elity chcą żreć placki z prosa i umierać w wieku 40 lat?

   • Elity już mogą żyć 160 lat ,bo taka jest nasza największa długość życia wynikająca z tworzywa,z którego jesteśmy zbudowani.Ty,będziesz ,,żreć placki z prosa” a umrzesz jak Cię ,,wyłączą” ( klick -klick) , bo Ty będziesz ,,zaszczepiony” i zmodyfikowany genetycznie, nie oni.Na PrisonPlanet jest więcej o celach i zamiarach ludobójców, które się realizują na naszych oczach.I to jest ,niestety, nauka a nie SF.

   • Oto transhumanizm, patent starej firmy Billa WO 2020 060606, system Chińskiej oceny punktowej, ale 100 raz gorszy, włącznie z inicjowaniem działań człowieka przez chip. Ciekawe przez, którą sieć radiową będzie ciągła łączność z chipem. W Polsce już rozpoczęli reklamować chipowanie ludzi, już są pierwsi zachipowani, informacja z czwartku. Ostatnio historia toczy się szybko

 2. Pytanie czy w wyższych szarżach policji istnieją ludzie myślący samodzielnie. Jest to tak oczywiste że są jako firma na usługach wyłącznie rządzących, a szeregowy policjant istotnie jest ciemięgą niedouczonym, polegającym wyłącznie na słowie przełożonego. Stąd słowo do Brauna, daj pan spokój,….ciemnoty nie uczy się w 5 minut ale całe życie, i szkoda pana energii na tłumaczenie stójkowemu realiów.

 3. Szczepionek jest dość zatem niech zaszczepi sobie ekspert jedno ucho, następnie kolano, lewe oko, prawą stopę, wszak wszędzie jest covid, a rozprzestrzenia się strasznie. Gdyby coś to porady udzieli e-wizytowo, Niedzielski ekonom , a jak jest naprawdę powie Morawiecki historyk.

  • i tu właśnie nie ma ściemy, jest plandemia byzzzznesowa- piszę to jako ekspert na podstawie przekazów ekonoma- 8 mld ludzi, szprycować co roku 4, 5, 6 i jeszcze nie wiadomo ile razy, na różne mutacje w poszczególnych falach, to był i jest byzzzznesplan, jak stworzyć perpetum mobile

 4. Szczepionki na grypę nigdy nie działają na wirusa z danego sezonu, wirus jest zawsze krok do przodu, koronawirusy mutują najszybciej. Zamieście redaktorzy skrót wywiadu z światowej sławy wakcynologiem G.Vanden Bossche, propagującym szczepienia, ale przestrzegający przed obecną akcją szczepień w czasie epidemii, bo powstaną szczepy potwory i nic nie pomoże.

 5. Prawdziwymi zwycięzcami są firmy farmaceutyczne produkujące szczepionki. 80% wszystkich szczepionek produkują laboratoria kontrolowane przez rodzinę Rockefellerów.

 6. Będziemy gonić króliczka w kółeczko i tylko wymieniać bateryjki w króliczku, żywy króliczek by nie wytrzymał… Ale ciemny lud wszystko kupi. A teraz najbardziej się boi straszliwego koronawirusa z wielgaśnymi zębiskami, hipnotyzują ich już te słupki pozytywnych testów i zgonów pokazywane w mediach. Histeria się rozkręca, a umiłowanie dla oprawców wzrasta, zgodnie z syndromem Sztokholmskim

 7. Tak dodam jeszcze, jak słucham te wywody, tych różnych „ekspertów”, to mam nieodparte wrażenie, że powinni iść na obserwację do psychiatryka, lub inne wytłumaczenie, wszelkie swoje tytuły naukowe kupili na targu warzywnym. Nawet podstawowej logiki tam niema, za kogo oni mają ludzi. Co jeden to strzela sobie sam w kolano. A potem nadchodzi kolejna mądrość etapu i abarot plują w to co sami wcześniej mówili

Comments are closed.