Gowin ma apetyt na nowego członka. Jednak Kosiniak-Kamysz nie chce wypuścić go z rąk

Władysław Kosiniak-Kamysz, Jarosław Gowin Źródło: PAP, collage
Władysław Kosiniak-Kamysz, Jarosław Gowin Źródło: PAP, collage

„Super Express” podaje, że na zapowiadanej na najbliższą sobotę konwencji Porozumienia Jarosława Gowina pojawi się dwoje posłów, którzy skłonni są zasilić szeregi tej partii. Według Władysława Kosiniaka-Kamysza – przynajmniej w przypadku jednego są to tylko plotki.

Porozumienie, czyli zawiadywana przez Jarosława Gowina satelicka partia PiS, rośnie w siłę. Jeśli wierzyć doniesionom „Super Expressu”, to niedługo szeregi formacji poszerzą się o dwóch nowych członków.

– Szanuję Jarosława Gowina, bardzo blisko mi do Porozumienia, nie wykluczam przejścia – potwierdza były poseł PiS Lech Kołakowski.

Druga osoba to była posłanka Kukiz’15 Agnieszka Ścigaj. Co do niej jednak wątpliwości ma szef ludowców – Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Jedni odchodzą z klubu PiS, inni się czasem zbliżają. Tak jak pani Pawłowska z Lewicy. Nie sądzę, żeby pani poseł Agnieszka Ścigaj przystąpiła do Porozumienia. Wczoraj z nią rozmawiałem. To jest osoba, która chce współpracować z racjonalnymi środowiskami, tak jak współpracuje z nami, myślę że chce współpracować z Porozumieniem – mówił w programie „Gość Radia ZET”.

Jak będzie – przekonamy się w sobotę. Już w tę sobotę bowiem Porozumienie ma przedstawić założenia programowe dotyczące najważniejszych dziedzin na czas po wygaśnięciu pandemii. Pisaliśmy o tym:

Gowin ma coraz więcej członków w garści. Połknie Kukiza w całości?

Źródło: Radio Zet, Super Express

8 KOMENTARZE

    • Wszyscy w 1-ligowej polityce „kryształowi”. Co drugi cieplak, co trzeci wciąga aspirynę nosem, koneserzy szybkich pań i drogich aut, większość umoczona, hak na haku i hakiem pogania.

  1. Gowin ma apetyt na nowego członka… więc niech się zgłosi do Biedronia!
    A ty, Kamyszu, ręce precz od członka, świnio jedna!

  2. Kamysz bawi się członkiem i nie chce wypuścić go z rąk, ale że Gowinowi spodobał się ten członek to dochodzi do rozmów. Da członka czy nie, myślę że da bo to kolega Kaczyńskiego a jak wynika z doniesień prasowych i śledczych redaktorów, Kaczyński też lubi bawić się członkiem innych. Mając takie plecy Kamysz odda członka.

Comments are closed.