Nie wrócimy już do normalności? Niedzielski: „Wtedy będziemy musieli od nowa…”

Adam Niedzielski.
Minister Zdrowia Adam Niedzielski. / foto: PAP

Polacy z utęsknieniem czekają na powrót do normalności. Okazuje się jednak, że póki rządzi PiS, może to nigdy nie nastąpić.

Adam Niedzielski w rozmowie z Adrianem Klarenbachem w PR24 stwierdził, że „zagrożenia biologiczne raczej będą nam już na stałe towarzyszyły”.

Takie słowa w ustach członka rządu brzmią niepokojąco – czy to oznacza, że również obostrzenia będą z nami na zawsze?

Z jednej strony musimy się liczyć z tym, że wirus może mutować, może po prostu pojawić się nowa mutacja, która nie będzie w zakresie ochrony chociażby szczepień. Wtedy będziemy musieli od nowa budować pewną odporność populacyjną, co jest, jak wszyscy widzimy z doświadczenia, bardzo długim procesem i oczywiście procesem też trudnym – mówił minister w Polskim Radiu.

Może być też tak, że nowe pandemie, nowe wirusy mogą pojawić się w otoczeniu, bo jak czytamy sobie opracowania, analizy wielu naukowców, to widać że te zagrożenia biologiczne raczej będą nam już na stałe towarzyszyły, więc myślę, że ta nasza normalność będzie nieco bardziej wyczulona na to, co się dzieje właśnie w tej skali pandemicznej, skali zagrożeń biologicznych i będziemy musieli sprawnie przygotowywać się na kolejne kryzysy – dodał.

Trzeba przyznać, że te zapowiedzi rządzących brzmią bardzo dziwnie. Tyle lat nie było żadnych zaraz i epidemii, a teraz będą się one zdarzały cyklicznie? Tak zdają się twierdzić „nostradamusi” z naszego rządu.

Źródło: Polskie Radio

15 KOMENTARZE

  1. to prawda, grypowy wirus był, jest i będzie. Po prostu trzeba go przechorować a i niektórych zabije. Rząd PIS ochronić będzie plandemię przed społeczeństwem dopóki będzie rządził . Później wszystko powróci do normy, jak przed 2020 rokiem bywało. A szczepionki są pomyślane dla naiwnych, im ich mniej wśród nas tym lepiej dla ogółu.

  2. Niedzielski przekazuje tubylcom ostrożnie zapowiedzi tego, co czeka ich nieuchronnie.
    Na tym polega gra, żeby ofiara sama weszła do klatki i nie wierzgała lub próbowała ucieczki.

  3. Pan minister nie wie (np. ze szkoły), że zagrożenia biologiczne istnieją od stworzenia świata? Najgorzej, gdy do władzy dorwą się ludzie bez elementarnej wiedzy o świecie. Ludzkość radziła sobie z gorszymi epidemiami, więc i z tą sobie poradzi. Zagrożeniem zawsze są ludzie niepoczytalni u steru władzy i ich chore teorie na przymusowe „uszczęśliwienie ludzi” wbrew ich potrzebom i woli.

  4. Ekonomista dowiedział się od naukowców :), że wirusy cyklicznie odwiedzają populację świata i mutują przeważnie słabnąc. Tak to jest jak spod Excela wyrywa się faceta do spraw medycznych i to na ministerialny stołek. Widać, że ta wiedza mocno ekonomistę przeraża i swoje lęki przenosi na społeczeństwo. Na cóż, jedną z najważniejszych bolączek PIsu poza zdradą w postaci braku veta do Funduszu Odbudowy jest brak kadr.

  5. DO DOMU Won! Koniec z wami! Na śmietnik historii i do pierdla z wami! Zjednoczmy się i wszystkie pisiory i PO do pierdla na dożywocie!

  6. Nie brzmi dziwnie, jeśli znacie Agendę 2030 i Event 201, wypowiedzi Gatesa,Sorosa i innych psycholi to sprawa jest jasna, MM został postawiony zamiast Szydło, żeby zbrodnicze plany lucyferian realizować w Polsce, a cyborg wykonuje co mu każą, mając przy tym sadystyczną frajdę, myśli, że jego bliskich to nie dotknie,he,he

  7. A więc wszystko idzie zgodnie z planem. Można się śmiać, że foliarze, płaskoziemcy, teorie spiskowe, wszystko się wypełnia, tylko do cholery czemu ludzie tego nie widzą?

Comments are closed.