Sommer, Modrzejewski: Ile można zarobić na COVIDzie? Zostań ratownikiem – bardzo się zdziwisz! [VIDEO]

Sommer, Modrzejewski: Ile można zarobić na covidzie? Zostań ratownikiem - bardzo się zdziwisz!
Sommer, Modrzejewski: Ile można zarobić na covidzie? Zostań ratownikiem - bardzo się zdziwisz!

W piątek gościem Tomasza Sommera był filozof Zbigniew Modrzejewski. Panowie poruszyli szereg tematów związanych obecną sytuacją, a osią dyskusji była epidemia Covid-19 i to jak jest wykorzystywana przez różne grupy wpływu.

Na samym wstępie Zbigniew Modrzejewski wyraził pewność, że jesienią w Polsce dojdzie do przedterminowych wyborów. Pokusił się nawet przy tej okazji o zakład z prowadzącym Tomaszem Sommerem.

– O butelkę wina, czerwonego niezłego. Tyko żebyś mi nie wywalił jakiejś marki za 500 euro – zażartował filozof.

Później gość programu wyjaśnił jaki według niego będzie przebieg tegorocznych wyborów parlamentarnych w Niemczech.

Był też temat szczepień. – Jesteśmy niestety traktowani jak bydło – stwierdził przy tej okazji Modrzejewski.

Panowie wspomnieli też o tzw. „stanach neandertalskich”, czyli tych które zaczęły odchodzić od restrykcji i o dziwo nie spowodowało to masy zgonów.

Padł też temat zarobków w środowisku medycznym. – Ile lekarze zarabiają na COVID-19? Mają super wynagrodzenie, który jeszcze jest podwojonej – powiedział Sommer.

Modrzejewski zreferował też swój termin – grupy covidowe, czyli lobby covidowe. – Może dojść nawet do sytuacji, że klimatyści zetkną się z covidowcami – zaznaczył. Dlaczego? O tym i nie tylko w nagraniu.

5 KOMENTARZE

  1. Sommer – to idź pracuj do szpitala kowidowego, szczególnie że wraz z Braunem wypisujesz farmazony o „mniemanej pandemii”.

    • Do 2020 roku nie mogłem opędzić się od dyżurów lekarskich w szpitalu w moim mieście. Nie jestem etatowym pracownikiem tego szpitala. Odkąd wprowadzono 100% dodatek za covida, nie miałem ani jednego telefonu. Pracownicy dosłownie biją się o te dyżury, nawet świąteczne, bożonarodzeniowe czy wielkanocne, na które nigdy nie było chętnych.

    • Uwierz mi że nie ma chorych na kowid kazdy test dodatni,jestem ratoenikiem medycznym a to co słyszysz w tv to kłamstwo morawieckiego naprawde uwierz mi

    • Mam w rodzinie lekarza, który pracuje na takim oddziale. Osoba ta nawet nie chorowała na covid ( od stycznia jest zaszczepiona). Wcześniej brała dodatkowe dyżury w przychodni, teraz jej nie wolno. Mimo to zarabia lepiej i się nie przemęcza. Opowiada też trochę o (nie)leczeniu pacjentów, o tym że szef nie pozwala lekarzom na stosowanie niektórych leków.

  2. CV-19 to popłatny interes dla wszystkich związanych z medycyną abstrakcyjną. Będą się wstydzić ci lekarze którzy siedzą z założonymi rękami i patrzą na swoje konto jak leci kasa. Ratownicy, pielęgniarki, felczerzy i inne maści. To dzięki takim nie istnieje służba zdrowia, lecz kwitnie zapotrzebowanie na pacjentów z CV-19 stwierdzone testem. Teraz należy płacić by kobieta po porodzie wróciła do domu, a nie została wpisana na stan jako pacjentka.

Comments are closed.