Strzelanina w placówce FedEx w Indianapolis. Jest wiele ofiar [VIDEO]

Foto: Pixabay
Mężczyzna z pistoletem Foto: Pixabay

Policja w Indianapolis poinformowała w czwartek przed północą czasu lokalnego, że została wezwana na miejsce strzelaniny w jednej z placówek firmy FedEx niedaleko lotniska. Pierwsze doniesienia mówią o wielu ofiarach.

Liczba ofiar i stopień ich obrażeń są na razie nieznane. Jeden ze świadków opisywał w lokalnej telewizji, że napastnik strzelał z broni automatycznej. Sprawca popełnił samobójstwo.

Można się spodziewać, że wydarzenie to zostanie wykorzystane do prowadzenia hoplofobicznej narracji w mediach.

Bardzo często w przypadku takich spraw, rozpisujące się o nich lewicowe media pomijają wiele faktów. Nie opisują np. motywów sprawcy, jego stanu psychicznego (bardzo często za strzelaninami stoją osoby, które nie mając dostępu do broni palnej i tak szukałaby sposobu na przeprowadzenie ataku).

Często pomijany jest także etnos sprawcy. Nie wiadomo, kto stoi za strzelaniną w Indianapolis, ale statystyki pokazują jasno, że najczęściej za broń chwytają ubodzy kolorowi.

Media często pomijają też fakt, że amerykańskie stany to obszary wielkości sporych państw europejskich – natomiast media rozpisują się o sprawach strzelanin tak, jakby wszystkie miały miejsce na terytorium wielkości Polski.

Źródło: PAP, NCzas

15 KOMENTARZE

 1. Tak tak. Te paskudne lewicowe media manipuluja jak sie da. Ani mysla wspomniec, ze gdyby wariat nie mial dostepu do broni palnej, musialby chwycic za kij baseballowy albo zaczac dusic ofiary wlasnymi rekami. No i ten (wymyslowy przez lewakow) ethos… biedni kolorowi sprawcy zbrodni… trzeba ich zrozumiec, panie Sommer, trzeba sie im blizej przyjrzec i nie karac tak surowo jak bialego z dobrego domu.
  Az serce rosnie gdy czyta sie jak konserwatywny portal przejmuje lewacka retoryke.

  • Gdyby wariat nie miał dostępu do broni to mógłby wjechać rozpędzonym samochodem w tłum ludzi.
   Przebiegły wariat w ten czy inny sposób ale zrealizuje swój plan jeżeli postanowił „zabić jak najwięcej, nie ważne kogo”.

 2. Ponieważ napastnik może mieć broń automatyczną to wszyscy inni powinni zaopatrzyć się w bazooki i ckm-y?

  Problem jest bardziej z ludźmi – w Stanach około 15% to psychiczni na lekach a tacy też często mogą tam nabyć broń (albo zabrać ojcu z szafy).

  • A ja jestem za totalna, konserwatywno-liberalna wolnoscia:
   Niech kazdy, kto chce i go na to stac, kupi sobie czolg albo haubice, albo bombe atomowa wraz z wyrzutnia pociskow balistycznych Tomahawk.
   Jezeli korwinowe brednie sa cos warte to bedzie spokoj jak w kolysce.

  • jakby nie miał broni palnej, to by z łuku strzelał, czy nożem walił, a jakby wszyscy mieli tam rewolwery, to po jednym strzale już by leżał, byłoby mniej ofiar…milicja cię ochroni, nie bój nic

   • Jakos o podobnych incydentach niemal wogole nie slyszy sie z Francji czy Niemiec (pomijajac ciapanstwo). A w krajach tych – jak ogolnie wiadomo – rzadza socjalisci i posiadanie broni jest zakazane.
    Dziwne, ze sie tam jeszcze z tych lukow nie wystrzelali.

Comments are closed.