Bójka kierowcy jaguara z kierowcą autobusu. Nagle wkroczyło dwóch innych mężczyzn [VIDEO]

Bójka kierowców w Warszawie.
Bójka kierowcy jaguara z kierowcą autobusu. (Fot. YouTube/Stop Cham)

Na jednej z warszawskich ulic doszło DO bójki pomiędzy kierowcą jaguara a kierowcą autobusu miejskiego. Krewkich panów musiało rozdzielać dwóch innych mężczyzn.

Do nietypowego zdarzenia doszło 14 kwietnia przy ul. Idzikowskiego w Warszawie.

Kłótnię, a następnie rękoczyny, zarejestrowała kamera innego samochodu osobowego. Film z bójki opublikował kanał Stop Cham.

Na filmie widać, jak kierowca autobusu wychodzi z pojazdu i udaje się w stronę jaguara. Drugi z kierowców wysiada i zaczyna się awantura. Panowie na chwilę znikają z kadru, po czym widać, jak kierowca autobusu przewracany jest na trawnik.

Na bójkę zareagowali inni uczestnicy ruchu. Dwóch mężczyzn z VW Golfa wysiadło, pobiegło w stronę awanturujących się i ich rozdzieliło.

O sprawie wie już policja. Jak mówi w rozmowie z tvnwarszawa.pl Robert Koniuszy, rzecznik ursynowskiej policji, obaj kierowcy stawili się na komisariacie w celu złożenia zeznań.

Wynika z nich, że kierowca jaguara, łagodnie rzec ujmując, nie był zadowolony ze sposobu jazdy autobusu, więc zajechał mu drogę. Kierowca autobusu uznał, że nie może tego tak zostawić i wysiadł, a dalszą część historii można obejrzeć na filmie.

Policja podkreśla, że nie prowadzi postępowania w tej sprawie, gdyż żaden z kierowców nie złożył wniosku o ściganie z tytułu znieważenia, naruszenia nietykalności cielesnej czy uszkodzenia mienia (kierowca jaguara twierdzi, że jego auto zostało delikatnie stuknięte przez autobus, ale nie będzie dochodził swoich praw).

12 KOMENTARZE

  1. Ale o co kaman? Panowie ręcznie wyjaśnili sobie kilka spraw, żaden nie zgłasza żalu. Po co policja i inne cuda? Są dorośli.

  2. Ongiś przechodzę sobie po pasach, a jechał jakiś ziutek mecedesem AMG, przechodziłem z drugiego pasa, pajac myślał że się zatrzymam na srodku, jednak to on musiał się zatrzymać, przechodzę sobie normalnie patrząc na niego, i widzę że sięga do klamli drzwi zatrzymałem się na chwilę w gotowości jak tygrys przed pogonią za antylopa. Kur#a szkoda że nie dokończył ruchu. Udusil bym go

  3. Po pierwsze kierowca autobusu przywalił ręką w auto tego drugiego. A tego nie powinien robić. Po drugie, żaden z tego drugiego bogacz, którego możecie krytykować, bo jaguar stary i warty max 20000 zł

Comments are closed.