Polska młodzież: Zabicie noworodka z zespołem Downa jest tak samo moralne, jak uśpienie chorego psa [FOTO]

Noworodek. Fot. ilustracyjne. Foto: Pixabay
Noworodek. Fot. ilustracyjne. Foto: Pixabay

Na jednej z facebookowych grupek skupiających antyklerykalną młodzież, przeprowadzono debatę dot. eutanazji dla chorych noworodków.

„Postęp”, który jeszcze do niedawna uważaliśmy za cechę charakterystyczną „zepsutego Zachodu”, jest już w Polsce.

Wielokrotnie opisywaliśmy przypadki tzw. „eutanazji” przeprowadzonej na noworodkach – czyli tak naprawdę aborcji postnatalnej.

Z przerażeniem konserwatyści pisali o próbach promocji tego typu barbarzyństwa na Zachodzie.

Tymczasem tego typu radykalnie lewicowe poglądy, są coraz popularniejsze wśród polskiej młodzieży. Na jednej facebookowych grupek skupiających młodych antyklerykałów („Bezbogawka”) zrobiono ankietę.

Badanie dotyczyło poparcia eutanazji dla noworodków, które urodził się z wadami, których nie wykryły badania prenatalne.

Przytłaczająca większość (ponad 300 użytkowników) stwierdziło, że jest dobre rozwiązanie, tak samo moralne, jak np. „uśpienie chorego psa”.

Druga pozycja na podium to „potrzeba kompromisu” w tej kwestii.

Print Screen z ankiety:

Młodzież na lewicowej grupce debatuje nad tym, czy można zabijać noworodki
Źródło: Facebook/Bezbogawka

17 KOMENTARZE

 1. Taki oto jest stan moralny Polaków. Więc, nie dziwmy się, że tzw. rząd robi z nami co chce, że nam hierarchowie zamykają kościoły, a na twarzy każą nosić szmaty hańby. Bo…, to zawsze wszystko dla naszego dobra…

 2. Obawiam się, że to mogą być sztuczne konta. Ktoś coś takiego napisze na Pejsbuku i lemingi widząc, że to jest cool, też to będą powtarzać, a statystyki się nabijać.

 3. To nie jest młodzież polska , młodzież katolicka ,tylko gówniarze – pomioty przybłędów pejsatych w tym kraju. To bydło właśnie jako potencjalni mordercy powinni być utylizowani !

 4. Jeśli to młodzież polska , to zaczynam popierać Gatesa. Weźcie szczepienia preparatem chemiczno-genowym a poczujecie się tak jak noworodki które chcecie poddać unicestwieniu, z ich ciał dostaniecie nowy rodzaj szczepień poparty solidnymi oczywiście badaniami. Te szczepienia wypalą wam mózgi. Jeśli więc tacy mają być poddani depopulacji, to jestem, lecz jeśli artykuł miał tylko wywołać burzę – to obrzydliwe.

 5. Spodziewam się ze to wyłącznie sprzeciw ankieterów i wyśmianie sondażu. Wielu tak robi by wyśmiać ich statystyki. Ten trend jest taki sam jak przy wyborach sondaż, ludzie mówią nie to co myślą, często ukrywając co naprawdę myślą. Jednak tu zadano konkretne pytania, sądzę że to garstka ludzi pseudo myślących, lub sam artykuł podpiera się naciąganą liczbą, wszak debili nie brakuje, zwłaszcza poszczepiennych, jak opowiadają ratownicy medyczni.

 6. Jak widzę tę polskojęzyczną młodzież to myślę, że tzw.”downów” jest w kraju zbyt dużo. Powinni zacząć od siebie.

 7. Ludzi przygotowuje się pod programy depopulacyjne.
  Zaczną od powszechnych aborcji, później będą noworodki, ludzie chorzy i wreszcie emeryci.
  No bo jak system zbankrutuje to powiedzą emerytowi: kasy nie ma, możesz iść żebrać ale leczenie jest dostępne.

 8. To tylko kolejny dowód na to, ze mieć mózg i rozum to nie to samo. Mózg ma każdy, a rozum już nie… . A czy ta „młodzież” słyszała o akcji T4? Też popierają to rozwiązanie zastosowane przez niemców?

 9. Ta młodzież to dzieci m.in. lekarzy, którzy tej eutanazji dokonują, dokonują aborcji. To lekarze i naukowcy, którzy biorą pieniądze za covid, fałszują dokumenty medyczne, wstrzykują eksperymentalne preparaty, nie leczą chorych itd. To dzieci talmudycznych polityków, którzy bez mrugnięcia okiem wprowadzają procedury skutkujący śmiercią tysięcy obywateli.

Comments are closed.