Sensacyjny wywiad Trumpa. Były Prezydent myśli o kolejnym stracie po Biały Dom. „Bardziej niż poważnie” [VIDEO]

Były prezydent Donald Trump. Wywiad dla Fox News. Zdjęcie: YT/News Fox
Były prezydent Donald Trump. Wywiad dla Fox News. Zdjęcie: YT/News Fox

Donald Trump oznajmił, ze „bardzo poważnie” myśli o kolejnym starcie w wyborach prezydenckich. Jak twierdzi jego popularność jest wyższa nawet niż tuż przed wyborami w 2020 roku, kiedy to otrzymał wyższa liczbę głosów niż jakikolwiek urzędujący prezydent w historii.

Były prezydent udzielił wywiadu dla Fox news. Rozmówcą był jeden z najpopularniejszych w Stanach Zjednoczonych gospodarzy programów politycznych, nie kryjący swego poparcia dla Trumpa Sean Hannity.

Emitowany w poniedziałek wieczorem amerykańskiego czasu wywiad wywołał wielkie poruszenie w Stanach Zjednoczonych. Trump pytany o ewentualny start w w wyborach prezydenckich w 2024 roku oznajmił że rozważa to”bardzo poważnie, a nawet bardziej niż poważnie”.

Po pierwsze Jest jeszcze dużo czasu – powiedział były prezydent. – Szanse, szanse. Jakie są szanse? Słuchaj, mam wspaniałe wyniki (poparcia – przyp. red.). Nikt nigdy nie miał takich wyników, które ja mam. Żaden urzędujący prezydent nie zbliżył się nawet nich.

Trump odwoływał się także do tego, że żaden urzędujący prezydent Stanów Zjednoczonych nie uzyskał tak dobrego wyniku ubiegając się o drugą kadencje. Przegrał, bo frekwencja okazała się najwyższa w historii i Biden, choć ze względu na stan zdrowia nie prowadził niemal kampanii, uzyskał jeszcze więcej głosów.

Mam teraz większą popularność, niż dzień przed wyborami (2020 – przyp. red.), ponieważ (Amerykanie) widzą, jak źle jest na granicy. Widzą, co się dzieje. Widzą, że broń może być im zabrana, że może zniknąć ich Druga Poprawka. Ich podatki idą w górę. Regulacji jest coraz więcej  – mówił były prezydent

Minie trochę czasu, zanim to wszystko zacznie się objawiać – dodał Trump. – Ale jeśli uwzględni się te wszystkie regulacje, to miejsca pracy znikną. Niezależność energetyczna zniknie. I mówię o tym (o starcie wyborach – przyp. red.). Rozważam to bardzo poważnie. Nawet bardziej niż poważnie.

12 KOMENTARZE

 1. Jak amerykańska wersja późnego Breżniewa – Biden oraz Trump to najlepsze, co USA może znaleźć, to USA musi spotkać zagłada… Wystarczy przeczytać życiorys Xi albo opinie o Putinie tych zachodnich polityków, którzy się z nim spotkali. Amerykanie to nie ta klasa… :-))))))))))

  • Trump i Biden klepią się po ramieniu w jednej loży, to co widzimy to teatr , cel jest ten sam, zmienia się tylko droga do tego celu.

   • Nie tak do końca jest jak piszesz tam są dwa obozy żydow którzy się nie lubią i w jednym jest tramp a w drugim biden i są przeciw sobie

 2. Gdyby Trumpowi udalo sie wrócic do Bialego Domu, to bylby to drugi przypadek w historii USA, tzn. urzedujacy prezydent przegrywa wybory, po czym wygrywa ja w nastepnej elekcji. Panie Trump….czekamy.

 3. „Przegrał, bo frekwencja okazała się najwyższa w historii i Biden, choć ze względu na stan zdrowia nie prowadził niemal kampanii, uzyskał jeszcze więcej głosów.”

  Przegrał, bo wybory zostały sfałszowane, tym razem na rympał.

  • Nikt nie znalazl zadnych dowodow sfalszowania wyborow. Na skutek oczywistej porazki to sie tylko zrodzilo we lbie tego pomaranczowego blazna, a glupcy w nieswiadomosci to slepo powtarzaja.

 4. Trump, Biden, Harris i inni to marionetki umoczona w pedofilię Biden nawet się z tym nie kryję.
  Czasu nie mają USrael jest zadłużony, upadły widać to po Detroit, Gary, Los Angeles …
  nawet po ich przemyśle filmowym zwłaszcza w 21 wieku James Gunn chwali się swoimi zboczeniami, pedofilią i jest wolny kontynuuje karierę, podobnie jak polityk Daniel Cohn-Bendit. Wybory z nadmuchaną frekwencją gdzie głosowało więcej niż jest zarejestrowanych, popieranie Nawalnego to wszystko to zakłamana kupa g.

 5. Co do Trumpa to mam ambiwalentne odczucia. Bo z jednej strony jest za wolnością rozumianą w kręgu cywilizacji łacińskiej, a z drugiej to nic nie zrobił by rozbić monopole wzorem Reagana. Wydał tylko jeden dekret, a mógł rozprawić się tym narzędziem z tym całym niszczącym korpo. Łatwiej było za czasów prezydentury podjąć odpowiednie działania niż z teraz walczyć z pozycji out- owej

Comments are closed.